Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tegyem magam túl 5 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem magam túl 5 év után egy gyerekkel?

Figyelt kérdés
Elhagyott a párom nem először és nem akartam neki megbocsájtani akkoriban, most azonban nagyon pofán csapott legutóbb a gyerek miatt fogadtam már vissza csak. 2 év telt el és nagyon mondhatni újra beleszerettem nem igazán magyarázta meg, neki elege lett belőlem pedig ő is követett el hibát a viták sorozatai tényleg megvoltak, de változtatni akartam és épp mostanra akartam változtatni, hogy hátha akkor majd ő is másképpen áll hozzám, többet törődik velem. úgy érzem ha látom akkor az a baj, hogy nem tudom elfelejteni ha nem látom meg az hogy nem tudom mi van vele.A gyereke anyja vagyok és nem akar lemondani nem tudom így most mit tegyek hogyan felejtsem el most pont nemez volt a leges legmegfelelőbb alkalom arra hogy csak igy eldobjon.
2017. nov. 1. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sok vita, többször elhagyott, te is "majd egyszer" akarsz változni.

Teljesen várható volt, hogy ennek gyorsan vége lesz.

Majd kihevered. Van egy gyereked, akinek szüksége van rád. Foglalkozz most vele!

2017. nov. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Most nem foglak piszkálni azzal, hogy a vér nem válik vízzé, meg hogy talán nem kéne ahhoz veszettül ragaszkodni, aki képes volt hátbaszúrni.

Idővel majd ki fogod heverni. Nincs az a szerelmi csalódás, amin ne lehetne túllépni. Nyilván nem pár nap, meg nem is pár hónap kell majd hozzá, és addig semmit nem is szabad erőltetni, de idővel majd ezen is túl fogsz jutni. Aztán majd idővel lesz valaki, aki nem csak kihasznál, hanem megbecsül, és aki ugyanúgy fog rajongani érted, mint ahogy te őérte. Egy a lényeg: ne a múltat sirasd, és ne abba próbálj menekülni, ami már többször is bebizonyosodott, hogy nem működik.

2017. nov. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából az én nevemen van mer először akkor ment el amikor még nem lehetett a nevére íratni... Ti engednétek ezek után látni?Vagy miután elköltözött szakítsak meg tényleg minden kapcsolatot és büntessem ezzel? Ha mégse ez a jó megoldás akkor, hogy tudjak megkönnyebbülni ezután ha látom?
2017. nov. 1. 15:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Igazából csak a gyereket bünteted, ha nem láthatja.
2017. nov. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hány éves a gyerek?
2017. nov. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!