Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tegyem túl magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam rajta, magamba vagyok roskadva?

Figyelt kérdés

Most szakított velem a barátom több év után, és egyszerűen nem bírom...teljesen ki vagyok...hiányzik nagyon :(

Barátaim nincs sok, de amikor kellene vagy szükségem lenne rájuk, nincsennek....

Csak anya tartja bennem a lelket..

Emberek közé nem bírok menni, egyszerűen érzem hogy 0 önbizalmam van és magányos vagyok teljesen....:(


Mit tegyek? :(

23L



2017. okt. 14. 19:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha sikerült kitalálni akkor írd meg nekem is...
2017. okt. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Heart of Darkness ***** válasza:
73%
Sajnos erre nincs jó módszer csak az, hogy próbálod kibírni a mindennapok gyötrelmeit. Kitartást kívánok neked. Hasonlóan érzem magam.
2017. okt. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én szakítottam. (Kulturáltan váltunk el) És mégis egy hónap mély depresszió (tizensok kiló fogyás), majd utána erőt vettem magamon és azóta lejárok kondizni meg kicsit játszogatok a gépen. :) Barátaim, lánytesóm, meg édesanyám is sokat segítettek a lelki gödörből való kimászásból. Nagyon sokat segít a kommunikáció mással, mindenképp beszéld ki magadból (ha érett az a pár barátod, akkor most ezt meg fogja érteni, hogy egy kicsit "fárasztod őket"), NAGYON sokat segít!

Kitartás! drukk-drukk! :)

2017. okt. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Több év után természetes, hogy így érzel. Gondolom mindent köré építettél, ezért a "magánéletre" kevés idő maradt. Szerintem nem a legmegfelelőbb módja ilyen formában élni egy életet, hisz akármi közbe jöhet (lásd: szakítottatok), aztán a még egy "B" terv sincs készülőben. :)

Semmi extra egyébként, tényleg az emberek többségével előfordul hasonló. Próbálj meg máskor picit önállóbb lenni, ne egy adott dolog köré építeni mindent és talán jobban fogsz kezelni konkrétan minden változást ami téged érint.


Chill lil grill its normal'


21f

2017. okt. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
oka?
2017. okt. 15. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Közhely de egyszerűen idő kell ehhez. Tudom, te most szeretnél megoldást a bajodra, most szeretnéd vagy visszakapni vagy elfelejteni de ez egyszerűen nem fog most menni. Azt szoktam mondani, hogy a szakító a jövőbe, a szakított pedig a múltba menekül. Nos, kitalálható ebből, hogy a múltba révedés a rossz. Ha érdekel a következő időszak eseményei akkor el kell, hogy mondjam, az első hét nagyon húzós de képzeld el, hogy ez olyan most mint ha egy súlyosabb betegségből lábadoznál. Nem fogsz se aludni, se érezni, se vágyni, se enni, se inni..stb. Van amikor még enyhe hallucináció is van ilyenkor, bár azért ez ritka.


Aztán a 2-4 hét alatt ez mind megszűnik, ellenben megjelenik a szorongás és a megoldás keresés. Ilyenkor sajna ezer hülyeséget tudunk csinálni, pl belerohanni egy másik kapcsolatba (esélytelen, ne is akard).


1-3 hónap már teljesen vállalható. Emberek is tetszeni fognak, el is fogsz járni társaságba de ez sem lesz az igazi.


3 hónap körül lesz az igazi mélypont, itt lesz a legerősebb a depresszió (ugye semmilyen menekülési módszer sem fog működni és itt jön az elfogadás). Itt fogod azt is kimondani, hogy TE miben hibáztál és ettől fogsz majd fejlődni.


3-6 hónap a gyógyulás ideje - ne aggódj itt már minden jó lesz.


6 hónap után pedig már jöhetnek az új pasik. Önbizalmad a csúcson lesz, te pedig gyönyörű leszel (gondolj bele, ekkor már tavasz lesz - szerintem jól fogod érezni magad az új életeddel)


Ha megfogadsz egy tanácsot: előre nézz, ne hátra :)

2017. okt. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

az oka: több év után benyögte, hogy élni akar, és neki fontosabb a saját vállalkozása mint én, és egy élete van, gazdag akar lenni stb...


én nem bírok egy ilyen önző embert elengedni :(

félek a magánytól!

2017. okt. 17. 16:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdező #7-es: Jajj ne butáskodj, előtted van az élet 23 évesen és biztos, hogy fogsz találni egy ilyen -khmmm most majdnem csúnyán fogalmaztam- pasinál SOKKAL jobbat! :)
2017. okt. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Velem fél éve történt meg ez az eset. Mi együtt is éltünk és egyik percről a másikra szakítottunk. Nálunk a karrier, és a családalapítástól való félelme volt azt hiszem a szakítási ok. (vagyis nekem ezt mondta) Nehéz időszak vár rád. Én 3 hónapig nem tudtam teljesen megszakítani vele a kapcsolatot és folyamatosan reménykedtem. Na ez az amit nem szabad tenni. Ha teljesen biztos vagy abban, hogy ennek vége, akkor semmi kontakt. Ahogy az előttem lévők is mondták beszéld ki magadból, de ha már úgy érzed az agyukra mész, akkor pl. írd ki magadból. Írd le a rossz dolgokat, a csúnyább mondatokat. Később ha visszazuhansz húúú mennyire hiányzik és úgy érzed minden tökéletes volt olvasd el ezeket a sorokat, egyből rájössz a valóságra. Mert idővel hajlamosak vagyunk szebbnek látni a dolgokat, mint voltak. Ilyen lelkiállapotban szerintem a pasizás kerülendő, az új barátok szerzése pedig nagyon fontos. Őket alig ismered nekik erről nem fogsz mesélni, és azon kapod magad más téma is van a világon mint a volt barátod. Bennem most is van fájdalom, de közel nem annyi mint az elején.De feltudom mutatni azt, hogy úgy élek ahogy mindig is szerettem volna és jó az életem. Ezt az új barátoknak, az új hobbiknak, és a teljes kapcsolatmegszakításnak köszönhetem.
2017. okt. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!