Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy tegyem túl magam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem túl magam a szakításon?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nincs kedvem semmihez,türelmetlen vagyok és nem találom a helyem. Nem tudok másra gondolni, sírhatnékom van és egész nap a telefont lesem keres-e.

Le - fel mászkálok, ütni tudnék valamit. Annyi érzés kavarog bennem, kegyetlenül érzem magam.

8 hónapot voltunk csak együtt de én szerettem.


2017. nov. 1. 19:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudok mást mondani, csak amit a legtöbbünk. Le kell kötni magad, menj emberek közé, sportolj. Az idő is segíteni fog. Nekem kb 2 év kellett, hogy ne sírjak az elem miatt napi szinten, aztán utána ez megszűnt. Jött más, akit jobban szeretek, akiben több érték van, mint benne volt. Tanultam belőle, így most már nem követen el ugyanazokat a hibákat! Fel a fejjel, ne szomorkodj!😊
2017. nov. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
*exem
2017. nov. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az idő majd segít. Addig pedig figyelemelterelést tudsz csak magadnak csinálni.
2017. nov. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Próbáld túl tenni magad valahogy, és ne gyötörd magad, az nem segít hidd el!

Amit tudok javasolni szellőztesd ki a fejed, meg próbálj

tiszta fejjel gondolkodni, hogy mi lehetett az oka és hátha helyre lehetne-e még hozni!

2017. nov. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,megpróbálom. Az a probléma köztünk olyan lényeges különbségek vannak gondolkodásban hogy az életben nem leszünk egy hullámhosszon.
2017. nov. 1. 20:06
 6/12 anonim ***** válasza:
9 éves kapcsolatom után igazából még most se vagyok 100%, pedig ennek két éve már
2017. nov. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez az hogy ismerem a helyzetet mert előtte 5 éves párkapcsolatom volt, 2 év kellett helyre tegyen,nem is értem hogy tud ennyire a földhöz vágni ez a 8 hónap
2017. nov. 1. 20:12
 8/12 anonim ***** válasza:
Bölcsen kell párt választani
2017. nov. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én most 4 napja szakítottam a párommal, ha van kedved, dumáljunk, én is iszonyat rosszul vagyok.
2017. nov. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Holnap lesz hét hónapja, hogy szakítottunk a volt párommal és még mindig nagyon nehéz, pedig nagyon keveset voltunk együtt. Egy három éves kapcsolat után tized ennyire sem voltam rosszul. Én azóta a munkába menekültem, és a hobbijaimnak élek. Az kicsit eltereli a figyelmem. Ha szeretnél beszélgetni, írj nyugodtan.
2017. nov. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!