Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy tegyem túl magam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem túl magam a szakításon?

Figyelt kérdés
23/l vagyok, életem első nagy szerelme volt, hiába voltam már mással is előtte. Nincsenek barátaim, se családom, senki se tud támogatni lelkileg. Öt napja folyamatosan sírok, lefogytam 43 kilóra, mert nem tudok se enni, se inni, nem tudok aludni. Telefonos lelkisegély szolgálatot hívtam, de ugye az semmi...

2016. márc. 26. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem a sablon szövegeket, de ilyenkor tényleg csak az idő tud segíteni. Holnaptól már jobb idő lesz, menj el tekerni egyet, vagy futni, attól lefáradsz agyban is, testileg is, és akkor talán nem gondolkodsz annyit.

Amikor legutóbb véget ért a kapcsolatom exemmel, én is 1-2 napig sírtam pasi létemre, és létezni sem volt kedvem. De egy idő után rájössz majd te is, hogy az élet megy tovább, és majd jön egy jobb a régi helyett. Bár nekem nem jött. :D


29F

2016. márc. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én hasonló helyzetben elkezdtem kőkeményen edzeni. Gondoltam "akkor rohadj meg, én leszek a legjobb nő a környéken és fogsz még sírni utánam te is.." Nem lettem a legjobb nő, de valóban összeszedtem magam külsőre is, találtam új hobbit és szép lassan idővel lelkileg is megerősödtem..
2016. márc. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

Rakd el a rá emlékeztető dolgokat, ne nézegesd a Face profilját, amíg nem erősödsz meg lelkileg!

Csak egy párkapcsolat vége,semmi több, valószínűleg nem az utolsó,lesz még több is

Napközben fáraszd le magad estére, hogykkönnyebben el tudj aludni.

Esetleg tudom ajánlani Bagdy Emőke -Pszichofitness, YouTubeon fent van.

Az idő neked dolgozik, fel a fejjel! :)

2016. márc. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz!
2016. márc. 26. 22:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Férfi létemre, én is sírtam. Sőt néha még most is, pedig közel fél éve!! szakítottunk.


Engem lelkileg úgymond a család támogatott, bár legtöbbet unokatesómék segítettek. (a fiú 4 évvel idősebb nálam, de több mint 10 kapcsolata volt eddig, mostmár van menyasszonya. Szóval tapasztalata az van. a menyasszonya tanár, vele meg eléggé jól lehet lelkizni, a pszichológiai dolgokról beszélgetni)


A lényeg, hogy ismerem én is az érzést amit átélsz, és a legelvetemültebb ellenségemnek se kívánom amiket akkor éreztem. én se tudtam enni, inni, kimozdulni itthonról.

Reggelente fizikai fájdalmat éreztem a lábamba, annyira remegtem.


Nálam ez az öt nap, szerintem 4 hónap lett. Próbálj kimozdulni, új hobbi, sport, futás, mozgás.

Ja, igen, és az idő segit. Elfelejteni sosem fogod, mivel az életed része volt, csak elfogadni.


Egyik haverom mondta, hogy ha nincs kedved semmihez, akkor is menj mozogj, fuss. erőltetni kell, utána sokkal jobb lesz.


Sok sikert!


Ha gondolod, írhatsz privátba, hogy mi volt a szakítás oka. :)


Fel a fejjel!

2016. márc. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a cipőben vagyok, és amiket az utolsó leírt, mindet érzem :(
2016. szept. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!