Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha 20 évesek lennétek, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 20 évesek lennétek, mit választanátok?

Figyelt kérdés
3 hónapja összejöttem egy nagyon rendes,nagyvonalú,értelmes,jóképű sráccal,az a típus,akire szinte minden lány vágyik.Viszont még mindig nem vagyok szerelmes és szívesen mennék megint bulizni,hiányzik a szingliség több szempontból is(elég független személyiség vagyok).De nehéz lenne őt is elengednem,megcsalni nem fogom természetesen,azt elítélem.Szerintetek szakítsak vele,vagy adjak időt még a kapcsolatnak?(A koromat azért írtam ki,mert a döntésben ez is lényeges szempont.)

2017. febr. 9. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Kérdésed két mondatban.

1 fütyi, vagy a már jól megszokott több.


Melyik ujjamat harapjam meg :DDD

2017. febr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Várj még vele szerintem. Elmehettek ketten is bulizni stb
2017. febr. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha a szingliség nálad csak a fűvel-fával való szexet jelenti,akkor nem velem van a baj.
2017. febr. 9. 19:48
 4/6 A kérdező kommentje:
#2 igen,de ha ennyi idő után nem lettem szerelmes,akkor lehetek még? :/
2017. febr. 9. 19:51
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

nemhinném.

sztem ne raboljátok tovább egymás idejét.

mond a srácnak, hogy sajnálod de nem érzed úgy hogy szereted stb stb.

legyél a végtelenségig korrekt.

ezt sajnos nem tudjátok megbeszélni...és az sme megoldás hogy azért maradsz vele, hogy szánalomból, meg csak hogy legyen valakim...

2017. febr. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kolosszus22 ***** válasza:
Sajnos ezután sem hinném, hogy szerelmes leszel, elvileg pont egy kapcsolat elején kellene a legnagyobbnak lennie a szerelemnek ami fokozatosan lanyhul. Ha már a legelején sem jön az érzés, akkor később sem nagyon fog. Amennyiben tényleg így érzed és inkább függetlenségre vágynál mondd el ezt neki, biztos nem fog jól esni neki, de ez egy olyan dolog amiről egyikőtök sem tehet, a szerelem vagy jön vagy nem. Így legalább lesz lehetősége olyan lányt találni aki tényleg beleszeret és te is találhatsz később olyat akinél jön az érzés is.
2017. febr. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!