Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Titeket érdekel, hogy mi van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket érdekel, hogy mi van a volt párotokkal?

Figyelt kérdés

Főleg olyanok véleménye érdekel, akik csúnyán váltak külön. Nyomon követitek esetleg közösségi oldalakon, hogy mi van velük?

Engem nem érdekel egyik exem se a kettő közül, az se hatna meg, ha meghalnának. Persze nem kívánok senkinek ilyet, csak tényleg teljesen hidegen hagynak. Szomorú, hogy ilyen emberekre áldoztam éveket az életemből. De hát a hibáiból tanul az ember, ahogy mondani szokás.

Ti hogy vagytok vele?


2017. nov. 11. 00:40
1 2 3
 1/21 Heart of Darkness ***** válasza:
70%
Nem igazán érdekel, csak engem hagyjon békén.
2017. nov. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Nem, akikkel csúnya szakítás volt, azokkal nem tartom a kapcsolatot, nem szoktam nézegetni a netes profiljaikat.

Két ilyen volt, az egyikkel majdnem 2, a másikkal 4 éve nem beszéltem.

2017. nov. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
38%
Kérdező te gáz vagy. Kezeltesd magad :)
2017. nov. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

NEM


Átvert, elhagyott, és összeállt mással.


Van nála jobb csaj, azzal foglalkozok. Azt csinál, amit akar, már lezártam vele. Töröltem Facebook-ról, meg a telefonomból is a számát.

2017. nov. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nem követem nyomon az életüket. Azonkívül, hogy nem érdekelnek semennyire, remélem, hogy boldogok. Nyilván ehhez sok év kellett.
2017. nov. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
61%
Ha vége akkor vége, onnantól nem része az életemnek. Letiltás, tel.szám törlés, kèpek törlése, kapott ajándékok kidobása. Stb
2017. nov. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
43%

Szinte az összes exemmel fb ismerősök vagyunk, szóval akaratlanul is látom hogy alakul az életük, házasság, gyerek születés stb.

Ex férjemmel is, vele felköszöntjük egymást szülinap/karácsony, a közös képeinket se töröltem, nem láttam indokoltnak, hisz az életem része volt majdnem egy évtizedig. Annó mikor megismertem a jelenlegi párom megkérdeztem erről (képekről), zavarja-e, de cseppet sem érdekelte.

Nem is értem miért kellene minden emléket kidobni. Régen kaptam exférjemtől egy plüss párnát még a kapcsolat elején, a mai napig azzal alszom. És nem, nem azért, mert még őt szeretem. De imádom azt a párnát, most dobjam ki, mert tőle van?!

2017. nov. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Hmm...ertem ertem es szep is meg jo is.

De ez felfogas kerdese. Vagy egy picit mar az abszolut teljes erzelmi es testi kikozosites.

Mondjuk en a kozosen vasarolt dolgokat is kidobtam...ágy, takarók, párnák, szekrény....kabát amit pl ő mondott hogy vegyem meg mert jol all. Zoknikat is amiket tole kaptam MINDENT!

Mindenkinel ilyen vagyok, abban az idotartomanyban amig vele voltam, az hozza kotodik, ezert az megy a kukaba.

Szerintetek ez kicsit tuldurvult a dolog? Vagy ez meg elmegy?

De komolyan, most mit orizgessem a dolgokat....az a mult.....meg amiket o vett....az a mult....meg mindent.

Na jo....az ágy kidobása mar kicsit durva alairom....de a tobbi elmegy meg nem?

2017. nov. 11. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
kicsit sem
2017. nov. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
53%

Nem erdekel nekem nem kellenek a cuccai az is biztos nem vagyok tárolo. Mindegy.

Hagyjuk.

Nem lenyeg a dolog. Nekem igy jo...es vegulis....ez a fő.

2017. nov. 11. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!