Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit van kiborulva 2 éven ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit van kiborulva 2 éven ha korábban 7 sem volt sok?

Figyelt kérdés
Szakítottam a barátnőmmel erre ki van akadva hogy elvettem az életéből 2 évet. Nem győzöm értetlenkedni hisz a korábbi pasijával 7 évig volt együtt de az nem volt gond. Abból lett elegem hogy állandóan őt dicsőítette hogy milyen jó volt a stílusa: azt kell erről az expasiról tudni hogy eleinte csalta őt majd egyszer csak nem megbocsátást kért hanem elhagyta a most már exbarátnőmet mondván “az újabb nő akivel csaltalak valójában jobb mint te szal lecseréllek” mindezt 7 éves kapcsolat után. De ez nem baj hisz jó volt a stílusa csak velem van a baj 2 év miatt ami az ilyen ex dicsőítését miatt ment különben is a kukába
2017. nov. 12. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

Hányd már le,..,,az én nevemben is.

Köszi.

2017. nov. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Valószínűleg rájött, hogy ő sem lesz fiatalabb. Ettől még persze ő a hülye, de mint a mondás tartja, a nőket nem megérteni, hanem szeretni kell. Általában.
2017. nov. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%

Tudod, mit mondok? Az ilyet jobb mihamarabb elfelejteni.

Tipikus kis Stockholm-szindrómás buta rüfke, aki nem hogy 2 évet, de még egy kósza patront sem érdemelt volna. Már bocsánat.

Egy kicsit is értelmes ember számára a szerelem, még ha véget is ér, nem holmi időrablás, hanem az életének egy kellemes és emlékezetes szakasza.

De most komolyan: aki ennyire torz gondolkodású, mint exed, amiatt egyszerűen nem érdemes törni magad. Te magad is látod, hogy mennyire béna, kifacsart világképe van. Ne foglalkozz vele, csak reméld, hogy talál egy hozzá illő pasast... egy olyat, aki csak egy darab szexbábunak nézi, és mellette fűvel-fával csalja. Mert úgy tűnik, neki olyan kell.

2017. nov. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Carragher_x ***** válasza:
72%
"elvettem az életéből 2 évet" - Az ehhez hasonló mondatok csak retardáltak szájából hangzanak el.
2017. nov. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%

Egyébként meg attól bújt elő belőle a hárpia, mivel a Föld nem úgy forgott, ahogy ő szerette volna. Egyedül magát okolhatja, és mondom, ott van előtte a lehetőség, hogy akkor visszakönyörögje magát az exéhez. :D

Nekem is volt hasonló kapcsolatom, de én 3 hónap után mondtam azt, hogy oké, akkor semmi akadálya, hogy visszamenj az exedhez, ha szerinted ő annyival jobb. Számomra alap, hogy ha valakivel járok, akkor az első legyek, és ne csak egy második, akivel csak jobb híján van.

2017. nov. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az igen... Én nőként is felpofoztam volna, ha ennyire a másik pasi külseje tetszett stb minek hülyíted s fájdítod a jelenlegi szívét te ribizli.
2017. nov. 13. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!