Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van, hogy valaki visszasír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van, hogy valaki visszasír egy férfit/nőt, akinek a közeledését elutasította korábban?

Figyelt kérdés
2017. jún. 18. 22:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Soha nem történt ilyen. Akit visszautasítok, az később sem fog megtetszeni és nem lesz szimpatikusabb.
2017. jún. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen van. :/
2017. jún. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Minek vissza sírni? Rengeteg hülyíthető nő van, minek egyet vissza sírni?
2017. jún. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Én jártam úgy néhányszor, hogy próbáltam ismerkedni egy lánnyal, de láthatóan nem érdekeltem. Pedig helyesnek tartanak, csak vékony vagyok.. Persze később, mikor kiderült társaságon keresztül, hogy 20 éve harcművészeteket és küzdősportokat űzök(nem szoktam kérkedni vele, pedig 2x világbajnok vagyok), és mellette tudományos tevékenységem is van, már félretette a lekezelő stílusát, de utána meg már szóba sem álltam vele.
2017. jún. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Négy évvel ezelőtt elutasítottam. Később összejöttem egy másik sráccal. Ők ketten ismerik egymást. Már két éve örlödöm magamban. Egy helyen élünk, ha nem is naponta de hetente látom vagy összefutunk valahol hétvégente. Sokszor azon kapom magam, hogy azért csinosítom magam mert tudom hogy összefuthatunk valahol aznap. Sokszor elképzelem, hogy milyen lett volna együtt. Jó pár alkalommal elégedetten nyugtázom magamban jobb hogy minden úgy történt ahogy és nem vagyunk együtt. Bizonytalan vagyok. Mint ha minden alkalommal azt szeretném, hogy lásson valahol. Ha tényleg összefutunk zavarodott leszek de legbelül örülök hogy látott aznap. Nem tudom, hogyan verhetném ki a fejemből.
2017. jún. 18. 22:37
 6/13 anonim válasza:
4. válaszoló vagyok. A legjobb, ha megléped amit kell, jöjjetek össze, bármibe is kerül. Ez az egyetlen útja a beteljesülésnek, amire vágysz.
2017. jún. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Van felesége és gyereke. Nem vagyok biztos abban hogy erre vágynék. Lehet hogy a valóságban minden teljesen más lenne, mint ahogy elgondolom most.
2017. jún. 18. 22:55
 8/13 A kérdező kommentje:
Kiverni a fejemből hogy tudnám?
2017. jún. 18. 22:56
 9/13 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy más lenne, kevés az esélye, hogy valaha is megtudod.

Ilyenkor azt nem értem, miért is lett elutasítva ez a tökéletes férfi és, ha utána annyira hiányzott miért nem kerested fel?

2017. jún. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Túl fiatal voltam és tartottam a szüleim, környezetem reakciójától a korkülönbség miatt. Igazából nem igazán értettem sok mindent akkor.
2017. jún. 18. 23:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!