Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Találkozzak vele vagy ne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozzak vele vagy ne? (picit hosszú)

Figyelt kérdés
A barátnőmmel egy hete szakítottam, mert távkapcsolatban voltunk és már nem volt a régi. Három és fél évig voltunk együtt. Én még próbálkoztam volna, de ő már nem úgy viszonyult a kapcsolathoz. Gondolok itt arra, hogy jön haza jövő hét után és a barátnőivel bulizni mennek ahelyett, hogy velem lenne az első pár napban. Semmi gondom nem lenne ezzel, de végig úgy állította be, hogy a barátnőihez jön és akkor már velem is találkozik(kicsit úgy éreztem mintha minden előrébb való lenne mint én).Nyáron külföldön egy pasival is találkozott, nem tudom történt-e valami vagy nem. Tudom, hogy már nem fogom folytatni vele, de kért egy utolsó találkozót, amikor haza jön. A problémám az, hogy nem érzek fájdalmat, az első nap amikor szakítottünk nagyon rossz volt. Azóta szinte majdnem semleges, tudok nevetni a haverokkal, a családommal. Nem érzem magam rosszul. Szerintetek találkozzak vele? Nem nagyon akarok találkozni, de mégis jó lenne ha személyesen megbírnánk beszélni.Nem tartom kizártnak, hogy szex is lenne, érzelmek nélkül, de mégis félek, hogy ez is kár tenne valamelyikünkben, közben meg vágyok egy utolsó alkalomra és ő is ezt mondta. 19F

2017. nov. 26. 08:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az utsó találkozás a lapátratevésről fog szólni nem a szexről ezt garantálom. Miért nem érzel "fájdalmat"? Mert egy távkapcsolat kb. nulla egy együttéléshez, napi személyes kapcsolathoz képest. Mert én nem nevezném kapcsolatnak azt hogy messengeren vagy viberen szerelmes dolgokat írkálunk egymásnak.
2017. nov. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Tudod, hogy mi a probléma. Elmondtad neki? Mit mondott erre? Mi lenne ha megváltozna és előre sorolna téged? Akkor vele maradnál?


Úgy tűnik, hogy megfáradt a kapcsolatotok és ez az utolsó csepp a pohárba. Át lehet beszélni, lehet hogy változni fog egy ideig biztosan, de az hogy te a sokadik vagy a sorba (ha eddig máshogy volt) az is sokat elmond. Az hogy szex is lesz találkozásnál csak azt nem értem minek? Még utoljára ínséges időkre beosztjátok, ki tudja mikor lesz legközelebb alkalom rá? Állat vagy és nem tudod megállni? Ha szerinted egy beszélgetést megér, mert meg tudjátok oldani akkor oké, találkozz vele. De én úgy látom, hogy ez már halott dolog, fél gőzzel kapcsolatban lenni csak nyűglődés és csak húzzátok a szakítást. Mindenképpen találkozz mert ennyit megérdemeltek, de te döntsd el hogy mit akarsz: lezárni vagy hátha lehet javítani alapon megbeszélni, de készülj fel arra, hogy nem biztos, hogy jó lesz már. Itt nem csak a fontossági a sorrend a gond, hanem a külföldi srácot sztorival már a bizalom sem az igazi.

2017. nov. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem ha már semlegesnek érzed akkor teljesen felesleges találkozni. Semmi haszna.
2017. nov. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Két évig rendes kapcsolat volt, az után váltottünk, mert a szülei elköltöztek és ment ő is. Igazából ezen nincs mit megbeszélni, ezért szakítottam én, mert elegem volt abból, hogy mindig csak második vagy harmadik vagyok a sorban. A sex téma igazából nem érdekel csak ő említette. Viszont én úgy érzem, hogy három és fél év utan (első kapcsolat) megér még egy személyes találkozást és úgy lezárni, mert félek, hogy így interneten történt a szakítás valami elvarratlan szál maradna.
2017. nov. 26. 10:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor varrd el, de ne szexelj. Ez nagyon gáz. Menj el ha ez megnyugtat, mondd el neki, hogy ennyi ezért és ezért. Aztán kalap kabát és szia.
2017. nov. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ezt fogom tenni! Köszi az eddigi válaszokat, de még azért több válaszra is kíváncsi lennék.
2017. nov. 26. 19:37
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy én látom, az a kapcsolat elejétől fogva meddő gatyázás volt csupán. Nem váltott ki egyikőtök sem a másikban olyan mély érzelmeket, amiért érdemes lenne folytatni, vagy akár eddig is érdemes lett volna várni a szakítással. Csak elment mellettetek pár eseménytelen év, ahelyett, hogy ismerkedtetek volna. Feleslegesnek tartom elmenni is.
2017. nov. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Talán igazad lehet abban,hogy nem kellett volna várni eddig. De nem volt gatyázás mert szerettük egymást.
2017. nov. 27. 20:19
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne.
2017. nov. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!