Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lehet olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet olyan, hogy valaki megijed a kötődéstől?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja voltam együtt egy fiúval (19),amikor kezdett kicsit komolyabbra fordulni a dolog. Aztán elkezdett furán viselkedni, nekem kellett folyamatosan kezdeményezni, minden féle kifogást mondott. Addig minden tökéletes volt. Utána szakított olyan indokkal, hogy mi nem is passzolunk egymáshoz, ő most nem képes egy kapcsolat fenntartására, hisz most jött ide egyetemre, sokat tanul nagyon, de ettől függetlenül ő szerelmes és szakítás előtt is olyan ölelést adott, amilyet még soha. Nagyok a szülői elvarasok és önmagával sincs teljesen kibékülve. Lehetséges, hogy megijedt? Vagy inkább rájött, hogy nem is volt szerelmes?

2017. dec. 5. 00:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Persze simán lehet. Ilyen háttérrel meg pláne. Egyrészről gondolom úgy érzi, hogy csak akkor szerethető, ha szuperjól teljesít, lehet hogy addig nem tudja elhinni, hogy valóban szereted, hát ő ilyet még lehet soha, vagy csak ritkán látott, ezért furcsa neki, és menekül. Tudatosan valószínűleg be tudná látni, hogy de lehet hogy mégis szereted őt, de tudat alatti nem megy neki.


Én is hasonló helyzetben vagyok mint a srác. Egyszerűen azzal a szimpla indokkal, hogy ő létezik nem tudja elfogadni a szeretetet. Mindig csinálni akar valamit, hogy megfeleljen, és amikor úgy érezte, hogy ezt nem szeretné/tudná csinálni, mivel orbitális stresszes főleg suli mellett, ezért inkább hagyta. Ezért ő tehernek érzi a szeretet, az emberek közelségét, és így a kötődést valakihez. A kötődés valakihez az kb azt jelenti, mint államvizsgázni folyamatosan. Vajon meg-e felelek, át-e megyek, elég jó vagyok-e?

2017. dec. 5. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. És az a szomorú az egészben, hogy közben valszeg szerelmes, csak nem tudja élvezni azt. Tudom milyen ez. Olyan mintha egy szeretett személy közelében a teljes irányításunk kicsúszna a kezünkből, a teljes valódi énünk. Ezért kellett neked kezdeményezned, mert félt hogy ő rosszul fog. Tipikusan ugyanez a reakcióm, inkább semmit nem csinálok, mert azt nem lehet elrontani.
2017. dec. 5. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És esetleg nem tudnál tanácsot adni, hogy hogyan ebresszem rá? Vagy felesleges, nem fogja belátni és inkább hagyjam rá? Azt megkerdezhetem, hogy te hány éves vagy?
2017. dec. 5. 06:35
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát persze, a fiúk meg szoktak ijedni a kötődéstől. Viszont ilyen korban nem a kötődés jelent problémát. Ő még korrektebb fajta, mert mielőtt más nőt szedne össze, legalább szakít veled.


Értékeld. Örülj neki, aztán úgy is jön másik.

2017. dec. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy más nő lenne a háttérben hisz elmondta, hogy mindent megkapott a kapcsolatban, ami járt neki és amúgy sem olyan fajta, legalábbis én nem nézem ki belőle.
2017. dec. 5. 08:43
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem mondtam, hogy más nő van. Csak azt, hogy nem akar fixen veled maradni. 19 éves, tombolnak a hormonok, fűt-fát megdu**a ilyenkor egy férfi.


Figyu, faszi vagyok én is és hidd el, amikor ilyet teszünk akkor azt azért tesszük mert nem akarunk az adott lánnyal lenni. Ő még a korrektebb típus amúgy mert ennél jobban is le tudjuk sz**ni a másikat. Az, hogy mit miért tesz, azt csak ő tudja, én pedig csak annyit tudok, hogy hasonló szituban nálam ehhez hasonló dolgok voltak a motivációk.


Laza kapcsolat belefér, de te többet akarsz, szóval hagyd inkább. Fiatal vagy, annyi normális faszit találsz, hogy el sem hiszed majd.

2017. dec. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ezt szomorúan hallom :( de érthető, pont ez a baj, hogy az első és a te véleményed között nem tudok dönteni és azért jó lenne ezt tisztázni magamban, mert azért úgy könnyebb lenne elengedni.
2017. dec. 5. 09:05
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehet de az nem egyik naprol a masikra tortenik, hanem alapbol keruli normalis kapcsolatokat.


Valoszinuleg a szulei raszoltak vagy egyszeruen meglatott egy szebb lanyt.

2017. dec. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!