Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan bírjam ki, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bírjam ki, hogy ne keressem?

Figyelt kérdés
Szakítottunk a párommal. Mérgező kapcsolat volt, nem értettük meg egymást, pedig volt szerelem. Megegyeztünk, hogy vége. Azt mondta hiányzom neki. Én ilyenkor azonnal elgyengülok, belemegyek a beszélgetésbe, akkor is ha érzem, hogy rombol, és sokszor folytattam így a mérgező kapcsolataimat, amikben tönkrentem. Megfogadtam, hogy vele más lesz. Ma eléggé összevesztünk egy régebbi dolgon és letiltottam mindenhonnan. Hogy bírjam ki, hogy ne keressem? Az eszem tudja, hogy egyedüllét kell, ahhoz, hogy rendbe tegyem magam, a szívem viszont vagyik a beszélgetésre. Volt valaki hasonló helyzetben? Kedves válaszokat légyszi, magam alatt vagyok :( 26/N
2017. dec. 9. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Ismerek egy olyat aki volt. Összejött egy mordori orkkal(grisnák kb.) csak hogy legyen valami pótlék ☺

Mit gondolsz, menne neked?

2017. dec. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Letiltod mindenhonnan és másra koncentrálsz.
2017. dec. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig úgy csináltam, hogy megírtam az üzit, de nem küldtem el. Próbáld ki, kicsit megkönnyebbülsz, ha kiírod magadból, de neki nem kell tudnia, hogy fáj neked.
2017. dec. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Gondolj mindig erre, h mi történik, ha újra beszéltek: összevesztek. Ez nem elég inspiráció?

Bár ilyet nem is értek, h minek egyáltalán beszélni szakítás után. Nem véletlenül szakítottatok. Nem működött. Miért mérgezitek magatokat egymással?

2017. dec. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez a legnehezebb. Hasonló helyzetben vagyok. Annyi a lényeg, hogy én nem tiltottam le. Szakítás óta nem beszéltünk. De folyamatosan ez jár a fejemben. Hogy helyre hozzam. Az eszem tudja, hogy nem lenne értelme. Ebben a helyzetben az eszedbe halgass. Ha keresni akarod, állj meg, gondold át, megéri? Boldog voltál mellette? Kaptál tőle valamit?

Az ember hajlamos ilyenkor csak a jóra emlékezni. Ne tedd. Próbáld végig vezetni ami a szakításhoz vezetett. Akkor meglátod az okokat, hogy miért nem éri meg.

2017. dec. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
1! Nem kell pótlék, meg úgy senki! Az a baj, hogy állandóan másokkal fogallakozom, mindenkit meg akarok menteni, és mindenkinek mindent odaadom, a saját káromra. Egy új kapcsolatban is ezt tenném, és azért se opció mert nem vagyok túl rajta. :(
2017. dec. 9. 21:42
 7/8 A kérdező kommentje:
3., ez tök jó ötlet :)
2017. dec. 9. 21:42
 8/8 A kérdező kommentje:
5! Mintha magamat olvasnám ( a tiltás kivételével) mehfogadom a tanacsod. Csak olyan nehéz előre gondolkodni és megálljt parancsolni magamnak :( kihívás lesz
2017. dec. 9. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!