Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után hogyan bírjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után hogyan bírjam ki, hogy ne keressem?

Figyelt kérdés
Már eljutott az agyamig, hogy vége van, nem is akarnék tőle semmit mert átvert és meg is csalt. Viszont 2 évig az életem része volt, most 1 hete semmit nem tudok róla és baromira viszket a tenyerem, hogy felhívjam. Hiba lenne? Csak érdekelne mi van vele, meg nekem is jólesne tőle talán pár kedves szó meg hogy hiányzom neki.

2013. ápr. 11. 10:58
 1/9 A kérdező kommentje:
Igazából az fáj nagyon, hogy egyedül maradtam :(
2013. ápr. 11. 11:01
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne tedd. Ha ő akar valamit, majd úgy is keres.

Ha felhívod azzal egyfajta módon megalázod magad... tapasztaltam. Engem sose keresett, mindig én rohantam utána. Mindent megtettem, amit bírtam. Én azt mondom, teljesen felesleges. Keress valaki mást.

2013. ápr. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Emberből vagy,a múlt el nem törölhető, miért lenne hiba?
2013. ápr. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Legyen már büszkeséged!Ne te szaladj egy fiú után,hanem Ő te utánnad.
2013. ápr. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Keress valami hobbit vagy sportolj! Tereld el a gondolatot és ne fuss utána!
2013. ápr. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4-es, ahogy láttam nem adta meg a nemét!
2013. ápr. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Mindenkivel így van ez , 2 év nem kicsi idő , és már megszokásból is hiányzik , de ha szeretted még jobban. Az hogy átvert meg megcsalt azt te döntöd el hogyan viseled, haragszol rá vagy megbocsátottad neki. DE keresni nem szabad , inkább keress valaki mást , nem potolja de eltereli a figyelmet róla. Ha keres legyél elérhetetlen számára akkor elgondolkozik azon mit tett és mit vesztett. 1 hét kevés ídő a feledéshez és ahoz hogy neki hiányozz, majd egy ídő után elgondolkozik ezen és majd neki is fogsz hiányozni, de vajon hiába lesz vagy még lesz e esélye nálad. Minden esetre ép ésszel kell lenned most , mert ebből depreszió is lehet.
2013. ápr. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

a kérdező valószínű férfi (lesül az írásából :D ) .

Én is ezen vagyok csak egy 4 éves kapcsolatnak lett vége,a lány dobott az indok hogy a sok tanulás mellett a kapcsolatunk teher lenne meg a többi össze vissza magyarázkodás :D .Én is alig bírom ki hogy ne keressem ... Írtam neki kétszer a másodikra válaszolt de úgy döntöttem hogy ha válaszolni fog nem írok vissza neki,nehéz de meg kell tenni hogy tudd valóban szeretett-e .Nekem sem esik jól,hogy ennyi együtt lét után egyik napról a másikra lettünk egymás szemébe úgymond idegenek...

2013. ápr. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 ASOT ***** válasza:

Én arra szavazok hogy lány :)

De lényegtelen, az a legnagyobb bajod amit te is írtál, hogy egyedül maradtál, unalmas szürkék a napjaid és most az kell ami nem is annyira jó, de jobb mint a semmi...De amíg vele vagy csak elfoglalva addig nem is lesz jobb..

2013. ápr. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!