Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Újra együtt lehetünk? Érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra együtt lehetünk? Érdemes reménykedni?

Figyelt kérdés
5 évig voltunk együtt barátommal, ebből 4,5-et együtt is éltünk. Ő az elejétől fogva bizonytalankodott, párszor szakított is, de sosem voltunk külön, addigra mindig meggondolta magát. Most viszont el is költözött 1 hónapja. 2 hónapig a szakítás után együtt laktunk még, ő is elkezdett csajozni, én is randizgattam mással, az ő részéről szexuális töltetű volt a dolog, az enyém nem jutott el odáig, végül nem lett belőle semmi, és időközben rájöttem, hogy a volt barátomat szeretem. Amióta elment, heti egyszer ott alszunk egymásnál, ő már nem találkozgat más lányokkal, mert ha van egy kis szabadideje, azt velem tölti (bár rákérdezni nem nagyon merek) és ilyenkor úgy szorongatjuk egymást szeretetből, mint a kapcsolatunk elején :) Viszont amikor külön válunk, én mindig átélek egy "kis szakítást", amit nagyon nehezen viselek... Ő egy nagyon labilis személyiség, ezért sem tudta sosem eldönteni, hogy mit akar, azt hiszem, saját magát sem ismeri még annyira, és a kapcsolatunkba sem tudta teljes szívvel, 100%-osan beletenni magát, csak amikor éppen a hullám tetején volt a "hangulata", de akkor nagyon tudta éreztetni a szeretetét, máskor viszont hatalmas falakkal barikádozta el magát... Most el akar menni hajóra dolgozni, tehát muszáj lesz külön válnunk, aminek abból a szempontból örülök, hogy nem függnék ennyire tőle, és abban reménykedem, hogy ez beindít majd nála dolgokat, és rájön, hogy szeret és velem akar lenni, hisz sosem tudtunk teljesen elválni egymástól, és nagyon sok mindent túlélt a kapcsolatunk. Szerintetek hülyeség reménykedem? Mit tehetnék? Miért keres mindig magától, és akar találkozni? Persze mindenki azt mondja, ne találkozzak vele, de én még vissza szeretném kapni...annyi ilyen pozitív sztorit olvastam most..

2017. dec. 9. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Külső szemmel nézve ez így elég egészségtelen, borzasztóan megviselhet téged a sorozatos bizonytalanság.

Én nem igen tartom ezt jó ötletnek, hogy továbbra is együtt vagytok, testi kapcsolat is van és táplálja a reményt, hogy még nem biztos, hogy vége van.

2017. dec. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha ilyen egymás nélkül, miért nem gyakoroljátok kapcsolatotokat mikor épp benne vagytok?

Kommunikáljatok jobban!

És hajráá! :))

2017. dec. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ez a se vele se nélküle kapcsolat sehova sem vezet. Ráadásul még labilis is a barátod vagy exed vagy most éppen melyik is? Mi lenne ha végre olyan kapcsolatod lenne, ahol nem vagy bizonytalanságban? Mert normál kapcsolatoknál úgy szokás, hogy tudod a másik maximálisan szeret, nem csak akkor amikor jó napja van.
2017. dec. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, hogy el kéne engedned. Ez tök nem normális, hogy egy párkapcsolat a bizonytalanságra épül, épp a hullám melyik oldalán van. Elhiszem, hogy szereted, de labilis ember mellett, meg egy ilyen párkapcsolatban sosem leszel igazán boldog. Ha 5 év alatt nem jutott odáig nála a dolog, hogy tényleg bele tegye magát normálisan a kapcsolatotokba, akkor szerintem már sosem fogja. Elhszem, hogy szereted, de ez kevés. Próbáld elengedni őt lelkiekben is, ehhez jól jön, hogy messzire megy, és majd előbb utóbb lesz más kapcsolatod, akire lehet jövőt is építeni.
2017. dec. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, tudom, hogy ez ebben a formában nem egy működőképes, stabil dolog, ezért is remélem, ha elmegy, akkor kicsit összeszedi magát, végiggondolja a dolgokat stb. Mert emberileg minden stimmel vele, ezért is szeretem, csak még nem "találta ki" önmagát. Illetve nem tudja, hogyan kell megnyílni teljesen egy másik embernek. Persze elképzelhető, hogy találok mást, míg nem lesz itthon, csak most még lehetetlennek tűnik :)
2017. dec. 11. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!