Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Össze vesztem a párommal egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bociszem1999 kérdése:

Össze vesztem a párommal egy apróságon és ő olyan szinten ideges lett hogy a fejemhez vágta költözzek haza a szüleimhez.1 éve élünk együtt. Jelenleg én itthon vagyok ő dolgozik, azt mondta mire haza ér én tűnjek el. Mit tegyek? El menni nem fogok.

Figyelt kérdés
2017. nov. 23. 13:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
min vesztetek össze? nem tűnik apróságnak, ha ezt mondta, ott már másnak is lennie kell, valószínű ez volt az utolsó csepp a pohárban
2017. nov. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
haza kellett volna menjek mert édesapám kórházba került inkarktussal...ő pedig azt hittem,hogyha el megyek nem fogok vissza jönni. így jött egy vita és azóta ez a téma. pedig nem kell el menjek mert jobban van apum. de nem fogja fel..
2017. nov. 23. 13:21
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

vagy ées egy éve együtt éltek, úgy h te semmit se csinálsz, ő emg kb eltart.

nem csoda hogy ezt a fejedhez vágta.

ha igazán talpraesett, és büszke nő vagy, kilépsz az életéből, elcuccolsz, új telefonszámot szerzel, és soha többé nem állsz vele szóba ennyi.

velem megtették ezt.

hidd el férfiként ezerszer jobban bánom azt a kapcsolatomat ami így ment tönkre, mint azt amikor utána a csaj futott értem.

sose add fel a büszkeségedet. nő vagy, maradj is az!

az anyjával beszéljen így.

2017. nov. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
a helyzet az hogy dolgozom napi 9 órát, haza érek mosok főzök takarítok.. és amikor vele szeretnék lenni ő el utasít.. persze hogy ideges leszek hiszen mit gondoljak?! büszkeség a másik dolog..azt mondja 1 hónapja hogy jobb ha le mondok róla, mert túl nagy a büszkeségem és nem vezet jóra...
2017. nov. 23. 13:26
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szóval van egy szánalmasan szar kapcsolatod, ahol a párod közli veled, hogy tűnj el, mire hazaér, de te csak azért se mész el.. Ennek sok értelme van, kb mint ahogy a kapcsolatodnak. További kellemes szenvedést egy olyan alak mellett, aki nem szeret és nem tisztel téged, biztos jó érzés lehet lábtörlőnek lenni.
2017. nov. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
elég hülye vagyok.. lehet igazad van.. de megvárom a míg haza ér, és aztán elmegyek..csak egy kicsit szemközt köpöm, azt hiszem megérdemli. majd ki lépek az életédből, vagyis ő az enyémből..
2017. nov. 23. 13:34
 7/14 Hencz Mimi válasza:
Mit mondott a parod ?
2017. nov. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mit tegyél. Ha nekem ezt mondaná a párom, akkor szép csendben összeszedném a cuccaim amíg nincs otthon és elhúznék a francba. A jó édes anyjával beszéljen így, ne velem.
2017. nov. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Sztem nem te vagy ebben a helyzetben a bűnös sztem.Lehet hogy vaj van a füle mögött és inkàbb elzavar mert az könnyebb minthogy őszintén elmondja hogy megcsalt .Persze ez csak az én szemszögem attol lehet az is hogy egyszerüen kiszeretett belőled és igy próbàl kilépni az életedből hogy elzavar.
2017. nov. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szóval faterod infarkust kapott, erre a pasid azt "hitte" nem jössz vissza...aham.
2017. nov. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!