Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti elmondanátok az exeteknek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmondanátok az exeteknek, hogy még mindig őt szeretitek?

Figyelt kérdés
Körülbelül 3 hónapja szakítottunk az exemmel, Ő szakított velem, mert én kijöttem külföldre tanulni és úgy érezte nem tudna távkapcsolatban élni, de azt mondta nagyon nehéz ez neki, mert szeret. Közeli országban vagyok, szóval haza járok rendszeresen. Múltkor összefutottam vele és beszéltünk is pár szót, Ő jött oda hozzám. Nem tudom mit tegyek, mert több mint három hónap elteltével még mindig úgy érzem, hogy szeretem és amikor beszéltünk úgy éreztem, Ő se tette még túl magát rajtam. Talán könnyítene a lelkemen, ha elmondanám neki. Ti mit tennétek?

2017. dec. 13. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem mond, hatha... :) Veszteni nem vesztesz vele semmit, úgyhogy hajrá. Drukkolok hogy jol sikerüljön! :)

20/L

2017. dec. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én anno elmondtam exemnek, hogy szeretem, nem lett belőe újra kapcsolat, de én legalább megkönnyebbültem.

Szurkolok, hogy neked jobban sikerüljön.

22/L

2017. dec. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%
Miért? Fontosabb volt, hogy külföldön tanulj, mint a kapcsolatod. Meghoztad ezt a döntést. Miért akarod felkavarni azt a vizet, ami kezd megnyugodni?
2017. dec. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3. És aki külföldre megy ki dolgozni?! Miért gond, h külföldön tanul. Írta a kérdező, hogy rendszeresen hazajár. Nem értem, h mi a probléma? Azt, h esetleg max csak hétvégente találkoztak volna? Ha otthon maradt volna tanulni, lehet ez ugyanúgy lenne, h csak a hétvége
2017. dec. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elõbbi válaszolóval. Ha tudod, hogy úgy sem lehet semmi (akár a körülmények, vagy bármi miatt), akkor ne kavart föl a vizet fölöslegesen. Engem nem érdekelne egy olyan ember lelkizése, aki már nem az életem része, mit kezdenék a vallomásaival?
2017. dec. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Értem. Tehát teljesen ugyanaz, hogy ha valami váratlan problémája van hétköznap a párjának, akkor "oké felmegyek skype-ra és beszélünk, az tuti megoldás", mintha valóban odamenne. Ja nem.


Baromira nem érted, hogy miről szól egy normális kapcsolat. Az egyik legfontosabb tulajdonsága, hogy bármikor számíthatsz a társadra. Ez távkapcsolatban nincs így.


A külföldön való melózással pedig mit is akartál mondani?

2017. dec. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6. Vannak olyan élethelyzetek kapcsolatban is, amikor el kell egy kis időre fogadnunk az adott szituációt, bízva, h lesz jobb helyzet is. Ez nem azt jelenti, h nem szeretnek. Mit gondolsz, hány olyan ember van, aki sajnos külföldre kényszerül munkailag is, csakhogy a családját tudja eltartani?! Ha a párom pénzkeresés céljából menne ki külföldre melózni, azért, h a jövőnk jobb legyen (ugyanez a tanulással is, mert van valami komoly elképzelés), akkor irtó nagy mocsokság lenne tőlem, h ez alapján ítélem meg a kapcsolatunk “fontosságát”. 6# a régi világban a 2 éves katonaságot is kibírták a párok, HA igazán szerették a másikat. Pedig ott meg aztán szó sem volt hétvégi hazajárásokkal. Az az érv, meg h mert ha valami gond van, akkor nem tud ott lenni... Drágám, nyugodj meg, h ez megtörténhet akkor is, ha 5km választ el titeket. Senki sem áll haptákban.
2017. dec. 14. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szomorúnak gondolom, h valakinek a fizikai kontaktustól kapcsolat csak egy kapcsolat, de ha hosszabb időre nélkülözni kellene a másikat, akkor úgy már nem az igazi... Természetesen nincs is jobb, ha a másik jelen van az életünkben, de h én most azért húzzam le a kapcsolatunkat, mert kimert menni dolgozni külföldre vagy tanulni, hát, ez nagy butaság és szerintem ott már önzőségről van szó, nem szeretetről. H csak az érdekel, h neked mi legyen meg, mert ezek és ezek az igényeid, elvárásaid, de ha a másiknak másabb, akkor mehet a süllyesztőbe, mert a “nagy könyvben ez nem számít kapcsolatnak”. Hát jó, legyen ez a meglátásod, csak ne általánosíts, h mindenkinél így van.
2017. dec. 14. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondtam már párszor. Sosem hatotta meg őket.
2017. dec. 14. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!