Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti hogy szakítanátok a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy szakítanátok a párotokkal ha szeretitek de a természetével nem tudtok együtt élni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
47 éves férfi vagyok, elvált. Párkapcsolatban élek anyagi összefonódás nélkül. Az én lakásomban lakunk. A párom gyönyörű és szeret engem.Én is szeretem őt de annyira nem tudom elfogadni a természetét, hogy már lelki eredetű testi tüneteim vannak. a 16 éves lányommal teljesen megromlott a viszony a párom miatt.Annak ellenére hogy szeret még mindig nem vállt el a férjétől. 5 éve ismerjük egymást, két éve lakik nálam. Úgy érzem abba biztosan beleőrülök ha vele maradok és talán abba is szakítok.

#Szeretve-Szakítás
2017. júl. 20. 06:18
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Írd le egy papírra az érzéseidet, mind a mellette maradás, mind a szakítás melletti érveidet írd le és ahol többet soroltál fel, akkor azt válaszd.
2017. júl. 20. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
"Annak ellenére hogy szeret még mindig nem vállt el a férjétől. 5 éve ismerjük egymást, két éve lakik nálam." - Már ezért szakítani kellene. Miért nem vált még el? Mióta tart a válási procedúra? Két éve nálad lakik, szépen kihasznál. Nem minden nő ilyen, és pasik is csinálnak ilyen disznóságot. Van egy lányod, szerintem rendezd vele a kapcsolatodat, mert bánni fogod, ha nem teszed, ezt a nőt meg hajítsd ki.
2017. júl. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%

Ezek szerint a szolgáltatásait "szeretted" legyen gyönyörű, tudjon jól ke#lni az ágyban, sz#jon le keresztbe hosszába ahogy csak megy, de a természete blöeh. És minden a párod "miatt" van? Magadban nem keresnéd a hibát?


19/L

2017. júl. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát attól is függ, hogy beszéltél e neki ezekről a problémákról vagy csak magadban nevelgetted ekkorára. Mindenesetre adnék a páromnak lehetőséget, hogy változtasson azon, ami engem már megbetegít, és ha nem lenne semmi változás, akkor megkérném, hogy költözzön el.
2017. júl. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt sokan elfelejtik, hogy egy kapcsolat minősége, állapota mindig két emberen múlik. A reménytelenségeden pedig csak te tudsz változtatni...hajrá!
2017. júl. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!