Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális ha a 8,5 éves kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha a 8,5 éves kapcsolatom vége után 9 hónappal is folyton ő jár a fejemben?

Figyelt kérdés
2017. dec. 14. 12:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen. Teljesen nem fog elmúlni. "Ott marad veled." Ha nem utálat szülte a szakítást akkor ez simán tekinthető egy szolidabb "gyásznak" is. Én ugyan három lánnyal jártam együtt kb ennyi ideig, nagyjából egységesen elosztva, de mindhármójuk eszemben van gyakran. A legutóbbi pláne. És a lista csak gyarapodik.
2017. dec. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nincs tapasztalatom ez ügyben, de szerintem igen. 8,5 év nagyon sok idő. Így ha hirtelen véget ér, minden amit együtt csináltatok már nem lesz és nyilván hiányozni fog.

Találj magadnak egy hobbit, amivel elfoglalod magad. Legyél sokat a barátaiddal. Nem mondom biztosra, hogy el fogod őt felejteni, lehet valamilyen szinten mindig is hiányozni fog, de talán idővel majd sikerül túltenned magad rajta és megtalálni az igazit. :)

2017. dec. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én 2 éves kapcsolat vége miatt is egy évig ki voltam készülve... viszont az #1-el nem értek egyet, nekem pl eszembe se jutnak alap esetben az exeim.. ha szóba kerülnek az exek akkor nyilván igen, mint pl most, de a mindennapokban nem gondolok rájuk abszolút.
2017. dec. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Írtam, hogy közel 3 évekig jártam velük és nem haraggal váltunk el. Ez a kettő a kulcsszó. Na már most ő hatványra emelte az egyik változómat. Kérem...
2017. dec. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#4

Sok különbség nincs a "majdnem 3 év" és a "bő 2 év" között. És mi se haraggal váltunk el.

2017. dec. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

nekem az az elméletem (és igen, ez elsősorban arra az esetre igaz, ha nem haraggal váltatok el, és nem te voltál a szakító fél), hogy elhalványulni el tud, de igazán csak akkor leszel túl rajta, ha jön a következő szerelem (! nem dugópajti, nem egyéjszakás, hanem szerelem). Abba viszont nem szabad beleugrani addig, amíg az előző nem halványult el eléggé. Ördögi kör.


(és nyugi, nem vagy egyedül, én 11 éves kapcsolat után vagyok 3 hónappal, szar az egész, adj időt magadnak.)

2017. dec. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Persze, pszichológus ismerős mondta,hogy a legtöbb embernek a kapcsolat idejének kb 3/4-e kell,míg kiheveri a dolgot.Tehát a te esetedben ez olyan 6 év és 3 hónap körül van.
2017. dec. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
de jó.. 6 év 3 hónap. addig nem lesz életem csak folyton rá gondolok?
2017. dec. 14. 14:26
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez a 6 év hülyeség, ne hallgass mindenkire. Én 16 áv házasság után váltam, 2 évig tartott.

Ha 2 évnél hosszabb ideig tart akkor keress fel pszichológust.

Itt egy kis segítség hogy megértsd mi zajlik benne:

[link]


Ne hallgass mindenkire ezzel kapcsolatban.

2017. dec. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 attisattis ***** válasza:
Igen, normális, a 8.5 év nagyon hosszú kapcsolat. Még nem zártad le életednek azt a fejezetét, nem sikerült elengedned és nem léptél tovább. Ideális megoldás egy új szerelem lenne, ami betölti az űrt.
2017. dec. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!