Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első 3 éves kapcsolatom vége,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első 3 éves kapcsolatom vége, mitévő legyek?

Figyelt kérdés

sziasztok.

nem is tudom milyen válaszokat milyen megértést várok el így ismeretlen ként, hogy leírom ezt az egészet, viszont jól esik kiadni..

nos most lett vége egy 3 éves kapcsolatomnak..nos ha valaki megkérdezné, hogy miért összeszedve alig lehet elmondani.. nos barátnőm az utóbbi időben megváltozott(szerintem nagyrészben befolyás alatt van/volt)és teljesen nem lehetett ráismerni..majd jött a következőkkel, hogy nekem ő mindig csak második volt, alig írtam neki és egyebek(lehet volna benne igazság de elmagyaráztam amikor keveset tudtam vele foglalkozni, na de hát akkor se várja már el hogy folyamatosan írjak) majd hogy akkor ő is ezt fogja csinálni velem.. jött a veszekedés és persze mindezt interneten keresztül... és vége is lett.. történt ez pár napja.. nos azóta szine nem is alszom.. igazából nem tudom mit érzek, akkor tudnám ha itt lenne előttem.. hiányzik éa rossz nélküle, szeretnék megosztani vele sokmindent..de nem az új,megváltozott énjével... töröltük is egymást azóta sem beszélünk..

gondolkoztam, hogy jó akkor majd most én összeszedem magam elmegyek ruhát veszek..konditerembe lejárok.. de még valahogy nem sikerült ezt megtennem..

------

Lehet nem ide kellett volna ezt az egészet írnom.. vannak barátaim, de hogy is mondjam olyan igazi akivel akármit megoszthatok és támogat, olyan sajnos nincs.

19/F


2015. jan. 27. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Jól gondolod, menj és csináld amit kedved van, tekeregj a haverokkal, piálj, kondizz, mindegy mit, csak próbálj minél kevesebbet egyedül lenni. Ne gondolj a csajra, ismerkedj más lányokkal, randizz! Ne pazarold az időd, mert nem végtelen...
2015. jan. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 kizcar ***** válasza:
Mindig csak tovább. Légy türelmes! Az idő majd feledteti az exet. Járj el kondiba, kösd le magad és gondolj arra, hogy még nagyon sok nő van a világon! Szóval türelem. Az idő nagyon jó gyógyszer.
2015. jan. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

igen hát ezt tervezgettem én is...

viszont egész nap itt van az eszembe az a gond..nem valami könnyű elfelejteni meg talán lehet nem is akarom, hisz minden rá emlékeztet vagy jut eszembe róla..

2015. jan. 27. 20:37
 4/6 A kérdező kommentje:
hozzáteszem még, hogy valahol én arra várok, hogy írjon rám és visszakapom a régit akit szerettem...=/
2015. jan. 27. 20:44
 5/6 anonim ***** válasza:

Itt a vége fuss el véle. Mire vársz, azt hiszed, ez mese volt és egyszercsak megjelenik?

Pár napig nem baj, ha még nem vagy magadnál, de azért igyekezz ne lefele süllyedni és főképp ne várj rá. Tudd hogy vége, kicsit kesereghetsz rajta, aztán kezdd újra.

2015. jan. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

háát nemtudom..visszaolvastam és írta is hogy még szeret..

nemtudom hülye vagy-e vagy mi van már.. de gondolkoztam,hogy "véletlen" találkozok vele avagy valamit csinálok hogy írjon rám vagy nem is tudom... az hogy most én ráírjak hát már csak a büszkeségem se engedné, meg nemh iszem hogy jó ötlet lenne..

esetleg a legjobb barátnőjét megkérdezni, hogy mitől változott meg így?

2015. jan. 28. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!