Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha az embernek csak megfordul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az embernek csak megfordul a fejében a szakítás gondolata meg kéne tennie?

Figyelt kérdés
Nem vagyok boldog vele, se szerelmes. Az alatt a felszín alatt hogy nagyon szeret engem úgy érzem túlzottan is ki akar sajátítani. Ideje véget vetni ennek? Nehezen megy...
2017. dec. 29. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy érett felnőtt ember előbb megpróbál mindent megtenni, hogy az elromlott kapcsolatot helyrehozza (pl. sok őszinte nyílt kommunikációval) és ha minden kötél szakad, akkor jöhet csak a szakítás.


Minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek, de nem kell rögtön szakítani, csak mert nem happy minden.

2017. dec. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Biztosan nem vagy szerelmes?

Utólag ne hogy meg bánd.

Kérj egy kis időt, ne talakozzatok. A külön töltött idő segít.

Ha ezalatt is ezt érzed, ne erőltesd. Mindenkinek jár a boldog kapcsolat. Neked is és neki is.

2017. dec. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha valaki nem biztos benne, hogy szerelmes-e, akkor nem az. Ebben az esetben pedig igen is szakítani kell.

Ettől függetlenül magával a kérdéssel nem értek egyet. Mindenkiben felmerül néha egy-egy hullámvölgyben. Attól, hogy megfordul a fejedben, még nem kell szakítani. Persze, néha egy komoly veszekedés után simán megtennéd, de belül azért tudod, hogy abszolút nem ezt akarod. Egy-egy balhé vagy ellentét miatt nem kell szakítani, helyre kell hozni. De ahol már régóta nem érzed, hogy szereted, és hónapok óta nem vagy vele boldog, akkor véget kell vetni a kapcsolatnak.

2017. dec. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem időnként minden párkapcsolatban élő ember fejében megfordul a szakítás, ha nehezebb időszak jön, de ettől még nem kell szakítani. Te viszont azt mondod, nem vagy boldog vele, se szerelmes. Ha ez valóban így van, akkor a legjobb, ha őszintén elmondod a párodnak, hogy mi a helyzet, és közösen megpróbáltok valami megoldást találni. Lehet, hogy ez a megoldás a szakítás lesz, lehet, hogy az, hogy megpróbáljátok helyrehozni. Rajtatok múlik.
2017. dec. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem azért kell szakítanod, mert megfordult már a fejedben a szakítás. Mindenféle környezeti tényező miatt már az én fejemben is megfordult, hogy "talán egyszerűbb lenne, ha külön válnának útjaink", de mivel szerelmes vagyok a barátomba, arra jutottam, hogy vele kell maradnom, mert ő a másik felem, a szerelmem. Neked azért kellene elgondolkodnod a szakításon, mert nem vagy boldog, se szerelmes a párod mellett. DE! Ha úgy gondolod, hogy ez a kapcsolat megéri az erőfeszítéseket, és a párod ebben partner, szerintem semmi sincs veszve. Kellő munkával talán újra fellobbanhatnak benned az érzelmek. Ha viszont ennek esélyét se látod, szerintem jobb (saját magad és a partnered érdekében is), ha véget vetsz a kapcsolatnak.
2017. dec. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!