Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az a végét jelzi, ha hullámvöl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a végét jelzi, ha hullámvölgyek vannak és minden vitánál megfordul a fejében a szakítás rövid időre?

Figyelt kérdés

A barátommal persze mindig túllendülünk, még nagyobb a ragaszkodás. 1,5 év után kezdődött.

De ha újra dúl a szerelem az a köv. komolyabb vitánál elmúlik és jön a völgy.. aztán a gondolatok hogy nem jó neki a kapcsolatban, es hogy szakít.

aztán h örökre szeretné,

Fiatalabb tőlem pár évvel, huszon elején van, 3 éve együtt vagyunk. Elhiszem még hogy van esélyünk, de ezek a gondolatok és hullamzasok normálisak a hosszútávú kapcsolatokban?

Akik rég együtt vagytok, ti is így elitek meg?



2017. aug. 10. 07:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
15 év után, bármilyen komoly témájú vita is van, meg sem fordul egyikünk fejében sem a különválás. Az ember azt érzi ilyenkor, hogy nagyon bánt vagy nagyon bosszant, témától függően, de ugyanakkor van egy stabil érzés belül, hogy ezt is megoldjuk.
2017. aug. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
nem feltétlenül. Nálunk én voltam a bizonytalan fajta fél, 5 év is kellett, hogy az ilyen hullámvölgyek már ne bizonytalanítsanak el. Biztos van ennek mélyebb oka is, talán kötődési problémák, talán sok rossz párkapcsolatot látott a környezetében és ráragadt ez a séma, stb. Ha úgy érzed, hogy egyébként jó páros vagytok, akkor beszélgessetek erről sokat.
2017. aug. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nálunk van hasonló. Az a baj, hogy ez ördögi kör, mert a bizonytalansággal teszi tönkre az ember azt is, ami jó lenne.
2017. aug. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Attól függ mi a vita oka és hogy mennyire vagytok hajlandóak változni.

Nálunk 4 év alatt egyszer volt hogy a szakításra gondoltam, de akkor se azért mert már nem szerettem csak olyan nézet különbség volt köztünk ami megoldhatatlannak látszott. Minden idegesített már benne, mert nem értettem miért ilyen szemellenzős. Persze ő biztosított róla hogy nem akar szakítani és elveszíteni, úgyhogy lassan de biztosan átlendültünk ezen a dolgon ő pedig belátta hogy nekem volt igazam, miután az összes barátja nekem adott igazat. Most pedig újra dúl a szerelem. :)

De ő olyan ember aki akar és tud is változtatni, mint ahogy én is változtam a kapcsolat eleje óta.

Az exem például csak ígérgetni tudott de sosem változott, nem is akart, csak azt hogy maradjak kussban.

Szóval nem feltétlen baj a szakítás gondolata egy hosszabb kapcsolatnál, az a lényeg hogy mit tesztek vagy nem tesztek hogy megakadályozzatok.

2017. aug. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm, minden komment hasznos volt most számomra :)

Nem teljesen a kapcsolatra irányul, mint ember bizonytalan, és hedonista..

Még "gyerek", de nagyon szeretne együtt maradni örökre, ugyanakkor következőleg már ebben se biztos. Leggyakrabban a Nemtudom hangzik el.

Mindig megoldjuk még nagyon ragaszkodunk a másikhoz,csak utóbbi egy évben állandó hullámvölgyek jellemeznek, volt egy rövidebb külön időszak is ami után azt mondta megerősödött.

Csak félek hogy túl korán állapodott meg, hogy ez nem normális hogy ilyeneken jár az agya..

Gondolom a sikeres kapcsolatok nem Disney módra Boldog véget érnek első talalkozasnal, hanem mindig jelen van a küzdés.

2017. aug. 10. 09:27
 6/12 anonim ***** válasza:
Hisztis a párod. Elkényeztették a szülei biztos. Hát le a kalappal előtted, hogy meg próbálod nevelni. Bár félő, hogy a szülők továbbra is folytatják a dolgot. Meg kell mondani neki, hogy ha menni akar akkor menjen. Ha van esze úgyis marad, ahogy eddig is. Ne hagyd, hogy kihasználjon. Ha látja, hogy nem hat rád a hiszti, egy idő után abba hagyja. Egyszóval megkomolyodik és egyenlő partnernek fog tekinteni. Ha látod lehúzásra megy a játék, jobban jársz ha elküldöd.
2017. aug. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Igen,valóban el van kenyeztetve de ő azt látja én agresszív vagyok

Amiben van igazság,más sírva sajnáltatja magát én dühöngök aztanlenyugszok, ő pedig ilyenkor gondol a szállításra és abrandul ki

Nem bírnám elhagyni, még nem. Várom hogy felnojjon,csak félek ha felnő, akkor már megun.

Nem egyforma egy kapcsolat sem,de nem tudom mennyire leküzdhető vagy általános a szakitasokra való gondolat így, hogy azt mondja nem tudná megtenni. (Egyszer már megtette, szünet/szakítás néven, hogy összeszedje magát)

2017. aug. 10. 12:23
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is jelenleg ebben a fázisban vagyok. Voltak összetűzéseink, amiket megoldottunk sikeresen, de jelenleg kb a legapróbb hülyeség miatt is a szakítást fontolgatom. Nem tudom mit csináljak már... :/
2017. aug. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ne mással foglalkozz mit mond. A te életedről van szó neked kell döntened. Ha úgy érzed van esély, hogy normális legyen a párod. Akkor nevelgesd. De csak úgy tudunk mást megváltoztatni, ha ő is változni akar. Ha kényelmes a párodnak ez a helyzet, akkor mért változna. Akkor döntjük el, hogy változni szeretnénk. Ha kényelmetlen számunkra ez a helyzet és nem tudjuk magunkat elfogadni.


Meg kell beszélnetek a dolgot. És rajtatok múlik. A ti döntésetek, hogy mit kezdetek a kapcsolatotokkal. De szerintem csak rajtad múlik. Egy kívül álló nem lát úgy bele a dolgaitokba, hogy pontosan meg tudja mondani hogyan dönts.

2017. aug. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
67%
Nem az a jó és időtálló kapcsolat, ahol nincsenek viták, és nincsenek érzelmi hullámvölgyek. Ha semmiben nincs vita, az legtöbbször azt jelenti, hogy ne érdekel annyira a partnerük véleménye, hogy vitába szálljunk vele. Két ember sohasem fújhat egy követ hosszú távon. Folyamatosan változunk, hiszen naponta érnek minket ingerek, behatások. Minél fontosabb nekünk a párunk, annál komolyabb veszekedések fordulhatnak elő, hiszen az tud csak igazán bántani minket (akár akaratán kívül), aki igazán fontos nekünk, aki igazán közel áll hozzánk. Az is természetes, hogy ilyenkor a pokolba kívánjuk a másikat. De persze ha valóban a megfelelő partnerrel élünk, hamar rájövünk, hogy imádjuk, és tulajdonképpen nem is tudnánk nélküle élni.
2017. aug. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!