Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Más is van aki így érez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van aki így érez?

Figyelt kérdés

Jó ideje a szinglik táborát erősítem és az alábbi dolgoktól kímélem meg magam:

Nem kell előreengednem seholse

Nem kell átadni neki a helyet ha csak 1 van

nem kell meghívni, programot szervezni az utolsó pénzecskémből

nem kell mesedélutánt tartanom a napi történésekről

nem kell félretenni,megosztani vele semmilyen ételt, italt

nem kell amiatt stresszelnem, hogy "ugye vállalhatóan öltözött fel?"

nem kell igazodnom ő hozzá

és még tengernyi rossz szokásait elviselnem a kislányoknak



#tranquality
2017. dec. 29. 20:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

"nem kell amiatt stresszelnem, hogy "ugye vállalhatóan öltözött fel?"

nem kell igazodnom ő hozzá"

Kivételével minden pont egy normális kapcsolat alapja szerintem,vagy is ha szereted a másikat,és nekem ez rohadtul hiányzik..és vágyom rá! lennék a helyedben,hogy ilyen hozzá állásom legyen!

2017. dec. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Igazi beteg phasz vagy! Kerülj el minden nőt nagy ívben! Csak nyomort hoznál rájuk!
2017. dec. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Minden kérdésed tárgytalanná válna, ha nem kislányokkal kezdenél, hanem érett, felnőtt nőkkel. Nagyon borúsan látod a párkapcsolatot, srác. Oké, hogy emiatt nincs is senkid, csak tudod mi a szomorú? Hogy azoknak a férfiaknak sincs, akik merőben pozitívabban vélekednek a témáról.
2017. dec. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Hiába általtatod magad, ez a magányon nem segít.
2017. dec. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
A legutolsó "párom" egy 25+ éves "érett nő" volt. Sok-sok idézőjellel körbevéve!
2017. dec. 29. 20:11
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Ugyes vagy. Buksi simi.
2017. dec. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hát ha neked ez így jó, akkor oké
2017. dec. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A következő a helyzet, nehéz párt keresni ez tény. Nincs csajod és próbálod az egódat növelni a felsorolt előnyök által. Aminek oka lehet több év utáni szakítás vagy nincs sikered a nőknél.

Azért kíváncsi volnék elutasítóan lépnél-e fel annál a nőnél aki rádmozdul. Tartanád-e magad ezekhez az előnyökhöz, vagy megpróbálnád vele.

2017. dec. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan érzek. Nem akarok kapcsolatot csak azért, hogy "legyen valaki", mert az valóságos nyűg lenne számomra. Ha viszont szerelmes lennék, akkor nem bánnám, hogy igazodnom kell hozzá, meg az elvárásainak megfelelni. Akkor boldogan tenném.
2017. dec. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ja azt lehagytam, hogy én nő vagyok.
2017. dec. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!