Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 3 hónap szakítás után, létezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónap szakítás után, létezik hogy már semmit nem érez irántam?

Figyelt kérdés
Ma találkoztam az exemmel, akivel együtt voltunk egész ősszel, karácsonykor azonban szétmentünk. Ma találkoztam vele, de minhta levegő lennék, átnézett rajtam mintha ott se lennék. Vajon csak megjátsza magát vagy már tényleg nem érez semmit?
2017. ápr. 6. 22:49
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Úgy gondolom, hogy már szakítás előtt sem érzett.
2017. ápr. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Te tudod hogyan váltatok el, miért váltatok el. Nekem volt amikor idő kellett, volt amikor megkérték a kezem és fél óra se kellett. Én olyan viszonyban váltam el mindhárom exemmel hogy a köszönőviszony megvan, sőt mondják hogy bármikor számíthatok rájuk.
2017. ápr. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem lehet megmondani
2017. ápr. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én ezt akkor teszem, ha kerülni akarom mert még mindig érzek valamit, vagy észre sem veszem, netán nem ismerem meg.
2017. ápr. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elvileg bekesen valtunk el meg beszeltunk parszor utana.. nem is jonnek vele ossze, de a beszelgetesek es a baratsaga hianyzik :/ na mindegy..:)
2017. ápr. 6. 23:05
 6/8 anonim ***** válasza:

Simán létezhet.


33F

2017. ápr. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
9%

Simán lehet.

Általában a nők hamarabb fel tudják dolgozni és le tudják zárni a kapcsolatot.

Ha nem voltatok együtt sokáig, valószinűleg nem alakult ki olyan sok kapcsolódási pont, ami miatt ne tudná lezárni.

2017. ápr. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehet az két nap után is.... de hát 3 hónap telt el egy 3 hónapos kapcsolat után.

Én csak 16-7 éve váltam el egy 20+ éves házasság után, és már régóta nem jelent semmit.

2017. ápr. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!