Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem tudom lezárni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom lezárni? Valaki érez még így? Hasonló cipő?

Figyelt kérdés
A történetem kicsit hosszú lesz, előre is elnézést kérek. 19 éves voltam mikor összejöttem a volt barátommal. Több mint 4 évig voltunk együtt, ebből 2 évig éltünk együtt külföldön. Nekem sok volt egyszerre ami történt. Befejeztem az iskolát, kaptam egy munkát, nem anya főzött, kaptam egy élettársat, igyekeztem a rengeteg munka mellett mindenben helyt állni, mostam főztem takarítottam, tényleg belecsöppentem a nagy betűs életbe. Viszont sokat veszekedtünk, a honvágy kínzott mind a kettőnket, a szexuális életünk romokban volt a fáradtság miatt, nekem lett volna kedvem, ő volt az aki sokszor elutasított azért mert veszekszem vele. Felmondtam és úgy beszéltük meg hogy hazajövök és megcsinálom a jogsit, majd újra kimegyek és keresek másik munkát. De mikor hazajött szabadságra eltűnt, nem keresett többé, felszívódott, minden cuccunk amit vagy közösen, vagy csak én vettem, kint maradt nála, semmimet se adta vissza. Annyira nagyon szerettem mikor elhagyott hogy szó szerint azt hittem belehalok a fájdalomba. Éreztem hogy nem kerek a kapcsolatunk, de azt nem hogy akkora a baj hogy el fog hagyni. Nem volt időm felkészülni se lelkileg hogy mi vár rám. Én komolyan imádtam, úgy ahogy van, számomra tökéletes volt. Mikor elhagyott rémálmok gyötörtek, síkítva ébredtem álmomból. Hetekig zombiként éltem, annyira fájt a szívem, miatta, érte. Ennek 3 éve. Minden kapcsolat megszakast akkor, azóta kb 2×, ha láttam de csak egy pillanatra. Ő már kapcsolatba van kb 2 éve, én ma már anya vagyok és feleség. Még ma is gyötörnek rémálmok, talán azért mert ez egy lezáratlan része az életemnek, ki nem mondott érzéseim, válasz nélkül maradt kérdéseim vannak, amikre tudom hogy sose érkezik válasz. Ne értsetek félre kérlek, nem szeretem már, de nem tudom feldolgozni a múltat, felfogni se hogy miért jut eszembe még ennyi év után is naponta, ha egész nap ki is zárom, van hogy éjszakánként sírva ébredek vagy könnyes szemmel és eszembe jut mit is álmodtam vele. 2 barátnöm van akik 10 éve így élnek, a múlt miatt gyötrődnek, családosok, de ők is úgy érzik, pont mint én, sose leszek már ugyan az az ember aki előtte, aki úgy tud szeretni, annyira igazin és naívan, rózsaszín ködben. Talán ez a legfájóbb az egészben. Hogy már sose leszek a régi én. A kérdésem annyi lenne, hogy valaki szenved még a múlttól? Lehet hogy pszichológus tudna segíteni? Szívesen olvasnék hasonló történeteket.
2017. jan. 10. 08:55
 1/2 kolosszus22 ***** válasza:
43%

Megértelek, ritka jellemtelen az exed, gusztustalan módon vetett véget kettőtök kapcsolatának. Felszívódott se szó, se beszéd...az ilyen ember gyáva, lelkiismeretlen, nem tudott a szemedbe nézni és megmondani neked az igazat, nem volt képes beszélni róla. Elhiszem h hatalmas érvágás volt számodra, nem értetted az egészet, nem tudtál róla beszélni és normálisan sem tudtad lezárni magadban.

Azt hiszem egy pszichológus tudna neked segíteni feldolgozni, illetve van még egy lehetőség...

Mivel mint írtad már saját családod van és neki is évek óta új kapcsolata van, ha tudod esetleg keresd meg valahogy (facebook vagy valami), mondd el neki, hogy azóta sem tudtad feldolgozni és megérteni amit akkor tett. Talán most ennyi év után már lesz elég gerinc benne, hogy elmondja miért tette amit tett.

Ha nem sikerül elérni vagy továbbra is szarik a problémádra akkor pszichológus.

29F

2017. jan. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
62%
Addig oké, hogy fájó pont az életedben, de az, hogy a férjed mellett sírsz azért, mert 3 éve kidobott a barátod, az nem normális dolog. Biztos sérültél, tuti, de az élet nem habos torta, vannak pofonok, fel kell állni, és menni előre. Amúgy 3 év alatt új barát, férj, gyerek. Jól gondolom, hogy ez volt a menekülés a másik kapcsolatból? Ha igen, akkor ez eléggé inkorrekt lépés volt a mostani férjeddel szemben, hogy éjszakánként másokért sírsz. Egyébként ha már nem szeretnéd az előzőt, akkor nem sírnál utána, és fel tudtad volna dolgozni, mert mások három év alatt a párjuk halálát is képesek feldolgozni, nem azt hogy szakítottak veled. Igen, menj el dokihoz, és próbáld megbecsülni a mostani életedet, a férjednek pedig erről ne beszélj, mert hihetetlen módon fogja zavarni, hogy a 3 évvel ezelőtti kapcsolatod miatt sírsz éjjelente.
2017. jan. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!