Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért múlt el a szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért múlt el a szerelem ilyen gyorsan?

Figyelt kérdés

Barátom nemrég szakított velem, mert nem szerelmes belém és csak erőltetés lett volna részről.


3 hónapig voltuk együtt, az első két hónap csodálatos volt, éreztem, mennyire szeret. A harmadikban meg 3-szor szakítottunk, mert ő nem tudta, mit érez. Aztán kimondta, hogy nem szerelmes. Azt mondta, talán magának sem akarta beismerni.

De mi okozta ezt az egészet? Semmiben nem változtam, és komolyabb vitáink sem voltak. Hirtelen csak egyre közönyösebb volt velem..éreztem, hogy valami nincs rendben. Pl.: alig ölelt meg, egyre kevesebbet beszéltünk, találkoztunk, az elején rajongott értem, aztán egyre kevesebbet dicsért.

Miért múlt el?


Gyerekek sem vagyunk már...

Ő 25, én 23L.


2017. dec. 29. 23:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem csak dugni kellettél neki.
2017. dec. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem, ebben az egyben biztos vagyok, hogy nem így volt. :)
2017. dec. 29. 23:22
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
“Az elején rajongott értem.” Ez mindig így van. Aztán vagy továbbfejlődik, vagy nem. Ez esetben nem. Ne keress rá okot, el kell fogadni.
2017. dec. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%

Ez volt velem is.

Mi 5 hónapig voltunk együtt, első három oké volt. Ez még a fellángolás, van, hogy nem alakul át szerelemmé. Esetünkben pl nem tudott különbséget tenni fellángolás és szerelem között.

Egyre ridegebb lett és közönyös, utána már a találkozókat is lemondta, vagy épp akkor volt programja. Bár ő nem volt olyan tökös, hogy ezt elmondja.

Nem csak szexre kelletél, megpróbálta ő, de a szerelem nem alakult ki nála.

2017. dec. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy igazad van, és tényleg csak fellángolás volt. Arra is gondoltam, hogy a múltban történő sok csalódás miatt ellökött inkább magától és bezárkózott, és még mielőtt komolyabb érzelmek kialakultak, inkább elzárta az érzéseit.

Nem tudom, de nagyon fáj, mert én szerelmes vagyok, és nagyon jó volt vele.

2017. dec. 29. 23:37
 6/19 anonim ***** válasza:
84%
Mert soha nem is volt szerelmes. Ennyire egyszerű a válasz. Ilyenkor jön a "jajj majd hátha később kialakul" baromság, és mégis belemegy a kapcsolatba. Az első 1-2 hónapban már az is ad elég löketet neki, hogy egyáltalán van valaki mellette, van valami újdonság, még ha nem is szerelmes.
2017. dec. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem. Az elején 2 hónapig harcolt értem, aztán összejöttünk. Akkor már jó reggelt üzenetre ébredtem, folyamatosan beszélgettünk, azt mondta állandóan csak velem lenne, ölelne, csókolna.


2 hónap múlva magától hozzám se bújt...

2017. dec. 29. 23:46
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom. Ilyenkor a legrosszabb, mert nálad még a rózsaszín ködös szerelem van. Ismerem.

Hidd el az idő segít. Viszont, ne reménykedj. Ezt nem rossz indulat ól írom. De ha még reménykedsz, nem tudsz továbblépni, annál rosszabb lesz.

Interneten keress rá s szakítás utáni gyász szakaszaira. Nekem sokat segített, sok mindent megértettem.

Te már nem tehetsz semmit. Ennyi idő alatt megismert annyira, hogy tudja mire vágyik.

Kitartás!

2017. dec. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Pasik között sok ilyen van. Szeretnek hajtani, amíg meg nem kapnak, utána szevasz. Kis emberismerettel könnyen kiszűrhető, hogy ki nem alkalmas párkapcsolatra.
2017. dec. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Nálam is ez volt. Betakargatott, mert fagyos vagyok. Reggelit készített, mire felkeltem. Bókot. 3 hónapig. Aztán valami megváltozott.

Ugyanez nálam is.

2017. dec. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!