Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Az milyen szinten lehetséges,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az milyen szinten lehetséges, hogy egy fiú aki 22 múlt és egy majdnem 40 éves nő jön össze?

Figyelt kérdés

Úgyértem milyen szinten fér bele szerintetek? Elfogadható vagy sem?


Ismerek egy pasast aki ennyi idős és már szinte együtt van így egy nővel. Hozzá is költözött.


Nem problémás? Értve azt, hogy a korkülönbség együttélési problémákra is adhat okot gondolom, nem?



Meg aztán szerintem rengeteg a visszaélés lehetősége, a fiú részéről....


Különben a nő is kifejezetten jó bőr nem arról van szó, nem is olyan vészesen létszik rajta a kora. Szexi, fiatalos, rendezett hajú stb.



2017. szept. 29. 22:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagy pacsi a srácnak :)
2017. szept. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Miden lehetséges csak higgy a farkadba te$a. Hagyd, hogy utat mutasson a lőcsöd bá$tya.
2017. szept. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Elfogadható. Főleg, ha a fickó is elfogadja, hogy pár év van a kapuzárásig.
2017. szept. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Bár 30 múltam, de manapság elkezdtem igazán vonzódni az idősebb nőkhöz. Vagyis konkrétan kettőről van szó, de a lényeg, hogy izgatnak a MILF-ek :). Szóval minden szinten lehetséges.
2017. szept. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%

25 vagyok, több 40 feletti nővel voltam kapcsolatban az utóbbi években mint ahány korombelivel.

nincs ebben semmi különös, velük vagyok egy szinten, sőt nagyon izgalmas mikor egy ilyen nő azt mondja h felnéz rám mint férfira.

2017. szept. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Elvesztegeted a fiatal éveidet. Csak egy szexuális tárgy vagy. Építs inkább stabil hosszútávú kapcsolatot egy korodbéli nővel.
2017. szept. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
6# Vicces. Szerintem minden férfinak jól esik szex tárgyként funkcionálni egy nővel szemben. Engem is nézhet annak bármilyen 40 körüli szép nő, én örülnék neki...:P
2017. szept. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
31%

7:

Ha valaki annyira nem jut normális kapcsolatban szexhez hogy már a "szexuális tárgy" titulus is kielégítő számára akkor legyen boldog ebben az állapotban. WC papir effektus

2017. szept. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Abban mondjuk van valami, hogy a szerelmi életnek egy szexuális viszony jobbat tud tenni a korkülönbséggel mint a nyalom falom mexikói szappan opera típus. Mondjuk erre még nem gondoltam.
2017. szept. 30. 10:35
 10/13 anonim ***** válasza:
Mindketten felnőtt emberek, tudjàk mit akarnak és meddig. Ahogy azt is, mik a buktatói egy ilyen kapcsolatnak. Manapsàg màr sokkal elfogadottabb mint régen, de azért a környezetükben még így is lesznek akik meglepődnek. Hacsak nem teljes titok övezi a dolgot a baràtok, csalàd előtt.
2017. szept. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!