Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vannak itt olyanok akik nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok akik nem tudtak túl lépni az exükön?

Figyelt kérdés
Mennyi időt voltatok együtt? Miért nem tudsz túl lépni? hogy telnek a mindennapjaid? nemet korotokat

2018. jan. 1. 11:49
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Én sokáig nem tudtam, de nem konkrétan miatta. Egyszerűen azt tudtam, hogy ő boldog az új pasijával, én pedig olyan szerencsétlen voltam, hogy senki nem jött össze komolyabb kapcsolatra... Ez tartott két évig. Aztán történt valami az életemben, és minden megváltozott. Elkezdtem nagyon jól keresni: végre beérett a munkám gyümölcse. Innentől meg már nagyon nem érdekel az exem. Simán fogok jobbat találni, addig pedig élvezem az életet.
2018. jan. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2 évet, 5 éve nem tudok túllépni. Illetve ez nem jó szó, inkább úgy mondanám, hogy az akkori kapcsolat még mindig hatással van az életemre.
2018. jan. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sajnos nem megy.

Csak 5 hónap. Ő nem lett szerelmes. Hiányzik. De túl leszek rajta.

Az oka, hogy még mindig nem hiszem el, hogy ennyire félre ismertem. A szokásos, idealizáltam,olyan tulajdonságokat társítottam hozzá, amivel ő nem rendelkezik.

2018. jan. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

2 éve, h nem tudom túltenni magam rajta.. az újévi fogadalmam közé tartozott az is, h ebben az évben végre elengedem őt, de nagyon nehéz..

nekem ő volt az első nagy szerelem és eléggé zárkózott, visszahúzódó lány vagyok, szóval nem is tudom elképzelni még mindig h valaha is lesz majd vki, akit annyit fog jelenteni nekem, mint ő

tavaly (2017-ben) összesen 3x találkoztunk, abból 2x kényszerből, 1x pedig ő akart összefutni velem (nem volt megbeszélve, egyszerűen csak tudta, h éppen hol vagyok és miért és odajött), az ilyen alkalmak után hetekig magam alatt vagyok, nincs kedvem semmihez, nem bírok enni stb

nagyon sok mindent kaptam tőle, de rengetegszer érzem azt is, h bárcsak sose ismertem volna meg, mennyivel egyszerűbb és könnyebb lenne most az életem 22/L

2018. jan. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
2ev?? Hogy bírod? Nekem is új évi fogadalmam leszarni úgy ahogy ő engem :)
2018. jan. 1. 23:05
 6/9 anonim válasza:
12 éve, egy 5 éves kapcsolatot zártam le eszemre hallgatok címszóval. Nagyon megviselt. Azóta családos anyuka vagyok, de mindennap eszembe jut, vele álmodom. Talán azért mert hirtelen véget ért, nem beszéltük át sose a problémákat. Azóta nem láttam. :-( Csak hallottam felőle, most sincs neki komoly párkapcsolata. Lehet hülyeség, de tudom, szívem melyén érzem, számára én lehettem volna az igazi, csak tett volna többet értem...
2018. jan. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6-os, ez elég durva, érdekelne, hogy mégis miért szakítottál?
2018. jan. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Annak a legrosszabb akivel szakítanak. Ez tény.

Bár mi is ennyire könnyen vennénk...

2018. jan. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindig mi vagyunk akik szenvednek...6os meselnel meg?? Miert szakitottatok!?! Hogy birod minden nap?? Tartjatok a kapcsolatot???
2018. jan. 2. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!