Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Írnának nekem olyan emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írnának nekem olyan emberek akik durva szakítás után mégis újra össze tudtak jönni az exükkel?

Figyelt kérdés
Mennyi idő múlva? Hogyan? Ugyanúgy működött, mint régen? Mennyire volt reménytelen és mennyire próbálkoztatok? Vagy csak az élet hozta, hogy újra összejöttetek? Várom a sztorikat.

2014. nov. 5. 15:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Lol....
2014. nov. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Na erre én is kíváncsi vagyok. Egy éve volt egy durva szakításom és azóta is úgy érzem, hogy szívem szerint bevernék egyet az exemnek.
2014. nov. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem véletlenül szakítottatok
2014. nov. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Olyanok írjanak inkább, akik nem beverni akarnak, hnem újra vissza akarták hódítani az illetőt és végül sikerült is nekik. Idő az kell gondolom, hogy lenyugodjanak a dolgok. Főleg durva összeveszős szakítás után nem lehet rögtön próbálkozni. De mennyi idő kell? Egy év reális? Arra gondolok, hogy egy év elteltével az a fél aki vissza akarja hódítani a másikat, megpróbálja felvenni vele a kapcsolatot. Például ír neki a szülinapján, hogy szia eszembejutottál stb. Lehet veszítenivalója egy ilyen próbálkozással?
2014. nov. 5. 15:23
 5/10 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. Vége. Ennyi. Ne legyél függő.
2014. nov. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Általában egy akármilyen szakítás után ha újra összejönnek a felek, nagyon hamar visszazuhan a kapcsolat a szakítás előtti kerékvágásba és újból szakítás lesz a vége. Nem érdemes újra elkezdeni, valamiért csak vége lett.


Olyan embert te itt nem fogsz találni aki durva szakítás után újra össze akarna jönni az exével.

2014. nov. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szia :) nekem meg nem sikerult vissza hoditani de en rajta vagyok a teman es nagyon remelem :) de az a durva h terhess :D
2014. nov. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
7 az elozo vagyok ja es tollem :D
2014. nov. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolatot újra kezdeni olyan mint egy könyvet újra olvasni. Jó-jó, de tudjuk mi lesz a vége.
2014. nov. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem egy év sok idő, azalatt rengeteg minden történhet. Egy alkalomból írj rá, ha nagyon akarsz.

De szerintem sem érdemes újra kezdeni. Ha most így mentetek szét, utána lehet, hogy még durvábban fogtok (legalábbis nekem így volt, nehezebb is volt, jóval és már közben megbántam, hogy újra összejöttem vele).

2014. nov. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!