Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Meghúznátok egy ilyen lépést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghúznátok egy ilyen lépést csak azért, h ne találkozzatok a volt párotokkal, akivel a 'szabadság' vágy miatt szakítottál?

Figyelt kérdés

Rövidebben nem tudom sajnos összefoglalni.

Tavaly ősszel kezdtem az egyetemet és megismerkedtem ott egy sráccal, akibe egyszerűen egyből beleszerettem, hasonlóan érzett ő is, viszont fél évig küzdött ellenem, mert ő úgy jött az egyetemre h bulizik, csajozik, kocsmázik stb és nem akart komoly kapcsolatot, ő még csak 18 éves volt, én 20. A 2. félévben vagyis tavaly tavasszal végül aztán összejöttünk, hatalmas szerelem (volt), én a mai napig ugyanúgy szeretem őt, minden hibájával, pedig az a 2 év korkülönbség jó néhányszor előjött, ugyanúgy eljárt bulizni, iszogatni a haverokkal, viszont neki ez a szabadság is kevés, és októberben végül szakított. A legfájóbb az volt az egészben, h az volt az indok, h neki túl korai egy ilyen kapcsolat, ha 5 évvel később találkozunk, akk a felesége lettem volna.

Elfelejtetni persze nem tudtam őt, hiszen szinte minden óránk közös az egyetemen, és látni lehetett rajta is nagyon, h mennyire szenved a jelenlétemben.

Decemberben volt előzetes tárgyfelvételünk az egyetemen és láttam a neptunban h egyetlen órát se vett fel a következő félévben, tegnap (teljesen véletlenül) összefutottunk egy buliban és teljesen barátian elkezdtünk beszélgetni én pedig rákérdeztem, h miért nem vette fel a tárgyait.

Amire azt mondta, h kihagyja a tavaszi félévet miattam, mert tudja h mennyire fáj nekem ez az egész és neki is. Na hát, oda is volt ezzel a szilveszterem, ismerem a szüleit, és tudom h mennyire fontos nekik ez az egyetem dolog, és el tudom képzelni h milyen veszekedések voltak náluk amikor ezt bejelentette.

Bennem pedig egy világ dőlt össze, hiszen a célom az volt, h a következő félévben visszaszerezzem, és egyszerűen nem voltam felkészülve erre, h lehet h tegnap láttam őt utoljára.

Másnak is ennyire fontos ez az egyetemi életérzés, szabadság, h a szerelem helyett inkább azt választanád? Vélemények erről a döntésről?


2018. jan. 1. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőtöknek jobb lesz így. Te se fuss utána, nincs értelme. Nyiss más pasik felé, jön még nagy szerelem neked, hidd el!
2018. jan. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sosem értettem, hogy egyesek miért nem tudják felfogni, ha valakinek nem kellenek. Nem kellesz a srácnak, csak megalázod magad, ha így is futsz utána.
2018. jan. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Van akinek fontos, nyilván.

Annyi ilyen kérdést olvasok itt, hallok az életben, egyetem elején összejött valakivel, évek óta együtt vannak és most fasírt a kapcsolat.

Valahol megértem a srácot is. Most fiatal, valószínűleg még lelkileg sincs kész egy komoly kapcsolatra, élni akar, bulizgatni, világot látni.

Jobban jártál te is, mert ebből csúnya megcsalás lett volna a vége, és akkor ott sírás lett volna.

Hagyni kell, hagyj menjen, éld te is a magad életét, ne pörögj rá kizárólag egy emberre, ha így áll a szituáció.

Lehet, hogy pár év múlva összefuttok mindketten komolyabban és akkor megint belevágtok.

Ha annyira fontosak vagytok egymásnak, akkor az élet majd összehoz benneteket megint, ha meg nem, akkor kár is volt ezen a témán annyit agyalogni.

Egy rokonom 20 évesen összejött egy csajjal, jártak kemény három hónapot, utána volt még vagy 80 nője, aztán 30 évesen megint egymásba botlottak, akkor három hónap múlva már feleségül vette.

2018. jan. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos van ilyen... Hogy 2 egymásnak való ember túl korán találkozik :/
2018. jan. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!