Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 2 hete szakítottam a barátomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hete szakítottam a barátommal és 3 napja elküldött egy barátom egy képet róla hogy más lánnyal csókolózik nagyon szíven ütött a dolog de egyben bosszúval és csalódással töltött el miért?

Figyelt kérdés
9 hónapja voltunk együtt első szerelmem volt a legjobban szerettem, vele vesztettem el de muszáj volt szakítanom mert megváltozott betegesen féltékeny lett mindenért hisztizett kis dolgokon erőszakos lett picit és nem bírtam szakítottam kis dolgokból öszejött egy nagy és meguntam.. Békével váltunk el hogy volt egy szép korszakunk és ami fura egy búcsú csók is volt tehát nem haraggal és azt se zártuk ki hogy a jövőben még lehet köztünk valami. Én biztos vagyok abban hogy nagyon szeretett engem viszont meglattam azt a képet és a haveromnak aki a képet csinálta azt mondta túl tette magát rajtam és egyszerűen belegondoltam ilyen hamar akit igazán szeretsz túl lehet tenni? Én pl nem tudnék más fiúra még úgy nézni hogy összejönnék valakivel vagy mást csókolni vagy fiúk tényleg nálatok az a megoldás ha valakivel kavartok és úgy felejtitek el a múltat?

2018. jan. 2. 18:18
 1/4 A kérdező kommentje:
16 éves lány vagyok volt barátom 17
2018. jan. 2. 18:20
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg már régebben kavartak és ezért változott meg a viselkedése, ezért lett féltékeny, mert rád vetítette ki magát.

Közelről sem jelentettél neki annyit, mint gondoltad.

2018. jan. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

(Szerintem a tini párkapcsolatokhoz kellett volna tenni)

Mindenki máshogy dolgozza fel a szakítást. Lehet belátta, hogy tényleg jobb nektek külön, ezért úgy döntött, tovább lép. Valakinek könnyebb, valakinek idő kell. Ráadásul szépen váltatok el, ezért könnyebb volt neki. Ez nem jelenti, hogy nem szeretett téged.

A másik opció, hogy ő sem lépett túl, csak azt mutatja, így akar elfelejteni, hogy szórakozik.

Ami volt, elmúlt. Koncentrálj a jelenre, nézz előre, lépj te is túl a magad módján. Ne zavarjon, ha megtette, inkább örülj annak, hogy nem hordoztok haragot.

2018. jan. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az mindegy,miért csinálta.Az a lényeg,hogy nem egymás mellett a helyetek.Akkor is,ha fáj neked.
2018. jan. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!