Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ezt érti valaki?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bella673 kérdése:

Ezt érti valaki?!

Figyelt kérdés

1év után ma felhív az exem hogy el jön találkoztunk is!

annyira mély érzések el kaptak leírhatatlan de veszekedtunk majd mondta ne hívjam van kapcsolata és el hajtott mint egy állat Miért tette ezt tudja meg mindig szeretem.



2018. jan. 5. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mit nem értesz?

"van kapcsolata " -és az nem te vagy már.

Gondolom lehettek ennek jelei, csak nem vetted észre.

2018. jan. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Minek ment oda?

Min tudtatok egy év után így összekapni?

2018. jan. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Engem is az érdekelne, hogy min tudtatok összekapni, amin így a felkeresésed után megsértődött, és szerintem hirtelen dühből, felindulásból mondta, hogy van már neki új kapcsolata. Talán újra akarta veled kezdeni, de balul sült el, veszekedés lett belőle, és akkor inkább azt mondta, hogy van már neki valaki új. Szerintem nincs neki, én ennyiből arra tippelnék, csak haragjában mondta, mert már megbánta, hogy felkeresett, és látta rajtad az érzelmeket, de már a veszekedés után úgy látta, hogy inkább nem akar tőled semmit, és ezért benyögte, hogy akkor nem kellesz, van már másvalaki a "helyedben".
2018. jan. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Még mindig trollkodsz Bellácska?
2018. jan. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekes szint ha igaz. Tinis. Majd kinovitek ne aggodj.
2018. jan. 6. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést nem lehetett volna leírni helyesírási hibák nélkül? Alig tudtam felfogni, miről is van szó.
2018. jan. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
az a lényeg hogy segítség kell igazából a semmin egyből rám nézet gondolom elő jöttek az emlékek láttam rajta hogy meg viseltem azóta nem beszéltünk :(
2018. jan. 6. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!