Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan legyek túl rajta?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek túl rajta? Tegnap szakítottunk. De mikor hónapokig nem voltunk együtt akkor sem tudtam túl lenni rajta.

Figyelt kérdés

Tavaly mikor össze jöttünk csak egy hónapig voltunk együtt (azt most nem írom le miért de nem voltak megfelelőek a körülmények), aztán utána keresett, találkozgattunk. Pár hónap múlva össze vesztünk, és két hónapig nem is beszéltünk.

Majd történt valami, ami miatt felkeresett de semmi rossz hátsó szándéka nem volt, csak úgy érezte meg kell tennie.

Akkor adtunk egymásnak egy rendes esélyt. Minden tök jó volt. Majd elkezdtem hülyeségek miatt féltékenykedni, meg gyengült a pár hónapos kapcsolatunk. Majd tegnap szakított mert úgy gondolta nem fogok változni.

Mikor jó pár hónapig nem voltunk együtt én akkor sem tudtam túl lenni rajta. Mindig rá gondoltam. Hiába voltak olyan fiúk akik akartak velem találkozni, randizni, én nekem nem volt egyszerüen kedvem hozzá mert csak őt akartam vissza kapni.

Most is van akik irogatnak, talizni akarnak, netán még kapcsolatot is. De nekem állandóan csak ő jár a fejemben.

Kérnék tanàcsot mit csináljak?

Egész nap rossz a kedvem. Bulizni még sosem voltam és szerintem attól sem lenne jobb a kedvem. Barátaimmal ha szoktam ilyenkor lenni akkor is max 1-2 percre tudom kiverni a fejemből. (Ezeket azért írtam mert a szakításos kérdéseknél mindenkinek ilyeneket tanácsolnak)

Egyszerűen úgy érzem ha akkor pár hónap alatt nem tudtam kiheverni, most hogy jó volt a féltékenységemen kívül a kapcsolat végképp nem fog menni.

Érdemes azért találkozni fiúkkal? Hátha?

Vagy várjak hátha most is meg gondolja magát és vissza jön?

Ha elmegyek valahova valakivel vagy csak itthon vagyok teljesen látszik az arcomon, hogy nagyon szomorú vagyok és állandóan sírni tudnék. Mit csináljak?

Nagyon nagyon kérlek segítsetek!

:(

18L



2018. jan. 7. 12:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik.Mindig nagyon nehezen viseltem a szakítást,nyugatókat is szedtem,bőgtem.24évesen mikor dobott a pasim,annyira sírtam,hogy majdnem megfulladtam.És akkor azt mondtam,hogy SOHA többet nem fogok sírni pasi miatt. Bármi mást csak ne sírj
2018. jan. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!