Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan viselkednétek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkednétek az exetekkel, aki nagyon megbántott titeket?

Figyelt kérdés
Az exem nagyon csúnyán szakított velem, szörnyű volt, nem is részletezném. A kapcsolatunk alatt pedig többször megemlített egy másik lányt, aki miatt elbizonytalanodott...Közös a baráti társaságunk és nemsokára lesz egy közös program, amin ott lesz ő is. Hogyan viselkedjek vele? Ha mondjuk megkérdezi, hogy vagyok válaszoljak, vagy küldjem el...?

2018. jan. 14. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne taktikázz. Figyelj magadra és ami jön ösztönből. Ha az, hogy pofán vágod akkor az, ha az, hogy már nincs benned seb és szívesen válaszolsz akkor azt.
2018. jan. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Heart of Darkness ***** válasza:
Ha nagyon megbántott akkor ne foglalkozz vele.
2018. jan. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nézz át rajta, mint az ablaküvegen. Bunkónak sem kell lenni, csak semlegesen.
2018. jan. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyet értek egyenlővel. Engem nem érdekel ilyenkor az hogy szánalmas-e ahogy viselkedek, vagy érzem magam. Pont ez a lényeg, ha csúnyán szakított velem, akkor szarul kell magam érezzem. Egy ideig próbálom magam ilyenkor kontrollálni, de egy idő után előjön belőlem is ilyenkor a felgyülemlett feszültség irányába és kimondom. Ez van. Érezze csak hogy mit tett, legyen csak bűntudata. Nem igaz hogy az ilyeneket nem érdekli semmi. Felületesen tényleg nem, de hidd el hogy mélyen belül elkezdi kicsit rágni. Akinek szarul kell éreznie magát, az érezze magát szarul.
2018. jan. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ignoráld. Ha megkérdezi hogy vagy, csak annyit válaszolj köszi jól és hagyd ott, ne kérdezz vissza.
2018. jan. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Udvariasan köszöntem neki, mikor puszit akart adni, akkor megkapta (végigpuszilta a társaságot arcra), aztán a nap további részében nem foglalkoztam vele.


Ha odajött, akkor váltottam vele pár szót, majd kerestem jobb elfoglaltságot.


Látszott rajta, hogy nem erre készült, hanem gyűlölködésre, levegőnek nézésre, nem is bírt kirobbanni ebből a szerepből, és jobban bosszantotta ez a hozzáállás, mintha játszom a haragszom rádot.


Nem keresem azóta sem a társaságát, sőt elkerülöm, de ha nem megoldható, akkor kap 3 perc udvariasságot, de semmi barátkozás, haverkordás, múlton merengés, és nem, nem vagyunk rendben, csak úriember vagyok, és képes vagyok villantani egy mosolyt, és két emberi szót, aztán lelépek gyorsan.

2018. jan. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!