Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tegyem magam túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem magam túl rajta, ha ennyire megbántott?

Figyelt kérdés

Szakítottunk, már vagy 2 hónapja nem beszéltünk és ő ennyi idő elteltével keresett h rég beszéltünk...a beszélgetés tartalma főként abból állt, hogy én milyen rossz vagyok és folyamatosan megbántott szavakkal holott az egészben ő volt a hibás...néha elgondolkodok, hogy enyire sérült lehet lelkileg, vagy csak szimplán ilyen? El tudtam őt engedni egy idő után ..lemondtam róla...de újra belépett és megint megbántott. Úgy beszél velem mint még senki más...én semmi rosszat nem tettem neki mindig elnéztem minden hülyeségét amit tett..tudtok tanácsot adni arra h vissza tudjam nyerni az önbizalmam és ne érezzem magam rosszul? Előre is köszönöm!


19/L



2017. márc. 11. 09:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Hajtsd el a francba, ha legközelebb keres.

Te meg ne bánkódj egy ilyen unintelligens barom után!

De tényleg!

2017. márc. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Nem akarok bánkódni miatta, de olyan szinten hatással van rám, hogy magamban keresem a hibát és már-már magamat okolom, amikor ő tudja saját magáról h ha valakit nem bír mennyire kegyetlen tud lenni csak a szavaival is... sok ellensége van akik nem szeretik őt de ugyanakkor ha szeret valakit addig tényleg mindent megtesz érte ..velem is ezt csinalta mig szeretett..aztan vegul megis szetmentunk
2017. márc. 11. 10:46
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem beszélgetnék senki olyannal, aminek az eredménye az, hogy csak lehúz, egyre kisebbnek, egyre értéktelenebbnek érzem magam. Mindegy, hogy az a volt pasi, vagy a szomszédasszony.

Mi vagy te? Mazochista?

Menjen a fenébe az ilyen idióta, aki lefest téged mindenféle sz@rnak, mégis ő vergődik utánad, ... mert vergődik, hidd el!

Egy senki, aki agresszióval palástolja a kisebbrendűségi érzését.

Nem hiányzik ez neked!

Millió és millió mentálisan egészséges pasi van, aki normális csajt keres, de nincs szerencséje.

Lépj tovább, tiltsd le mindenhonnan, bár az az érzésem, hogy nem könnyen fogsz tőle szabadulni!

2017. márc. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Le van mar törölve mindenhonnan és mondtam is neki h többet nem beszélünk már. A legrosszabb az egészben h már túl tettem magam rajta megint jól éreztem magam és most csak úgy random megkeresett és a beszélgetésből úgy jön le mintha én akarnék valamit ő meg csak válaszolgat sőt legutoljára ő nem írt vissza..nem érzi magát kisebb rendűnek az biztos mert ő felsőbbrendűnek érzi magát ami valamilyen szinten jogos mivel jól néz ki az amyagi helyzetük is magasan üti az átlagot és sokan odavannak érte... csak ezzel a magatartással engem alacsonyít le holott ő választott akkor engem ami nem lett volna neki muszáj mégis akarta..
2017. márc. 11. 11:14
 5/7 anonim ***** válasza:

Semmilyen felsőbbrendűség nem jogos egy kapcsolatba!

Lehet, hogy jól néz ki, de te sem lehetsz ronda, ha pont te kellettél neki, erre gondolj!

Az pedig, hogy a felmenői hogy állnak anyagilag nem ad neki jogot a "felsőbbrendűségre", mert nem az ő produktuma.

Most felzaklatott megint, de zökkenj vissza szépen az előzőleg megszerzett nyugalmadba és lelkileg rázd le magadról ezt a figurát!

Itt a tavasz, jön a nyár, a lehetőségek tárháza van előtted egy normális pasira.

Hajrá! ... tudod, "Kutyaharapást szőrével!" :)

2017. márc. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megfogadom a tanácsokat!
2017. márc. 11. 11:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Még fájsz neki. S ezt a fájdalmat próbálja tompítani oly módon, hogy fájdalmat okoz neked. Nem a legjobb módszer, de egy szerelmében megbántott ember nem mindig tud disztingválni. Szóval ne érezd őt magad fölött állónak. Egyelőre ő van kilométerekkel a bányászbéka segge alatt.
2017. márc. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!