Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nők, szakítás után miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, szakítás után miért viselkednétek így? Hogy szedjem össze magam?

Figyelt kérdés

Évek után egy borzalmas kapcsolatnak lett vége, viszont úgy érzem nem ily módon kellett volna hogy vége legyen és nem értem hogy, hogy tud úgy viselkedni mint ha nem is léteztem és lettem volna jelen az életében.


Akit érdekel részletesebben, annak esetleg privátban kifejtem.


2017. dec. 27. 18:24
 1/10 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Én se beszélek egyik exemmel sem, ha ez a kérdés. Köszönök, ha szembe jönnek, de nem barátkozok velük, mert nem kellenek új barátok se nekem és neki se. Én meg azért nem maradok valaki életében, hogy ne bírjak rajta túllépni vagy ő ne tudjon túllépni de meglegyen a kamu komfortérzet, vagy ha kényelmes, akkor hajnal kettőkor felhívjon hogy akarok-e szexelni, mert másra nem nagyon jó egy ex amúgyse, szóval.
2017. dec. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én szívesen meghallgatom a részleteket (privátban)
2017. dec. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha a kapcsolat már régóta rossz, akkor hónapokkal a szakítás előtt továbblépett érzelmileg. Tehát már valóban semmit nem jelentesz neki.
2017. dec. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Írj nyugodtan.

Bár, én is épp a szakítást "gyászolom".

2017. dec. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is irhatsz. Szerintem meg tudom vilagitani az ö oldalat.
2017. dec. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Két kapcsolatom ért véget, mindkettőt végleg lezártam. Nem beszélünk, nem vagyunk egymás ismerősei. Mindent töröltem, ami velük kapcsolatos, mert nekem így volt könnyebb felejteni.
2017. dec. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szerintem egy kapcsolat, ami egy életszakasz szimbolizál akár, nem arra méltatott hogy miután vége, töröljük.
2017. dec. 27. 20:10
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
De igen. Ha egy életszakasznak vége van, akkor le kell zárni örökre. A legrosszabb megoldás még hónapokig beszélgetni az exeddel a szakítás után. Elveszed magadtól a lehetőséget a továbblépésre.
2017. dec. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Persze, bár lenne egy olyan fém rúd mint a Man in Black-be mi? Jó lenne ha emlék és tapasztalat így pedig személyiség nélküli zöldségek lennénk. Lezárni anélkül is lelehet zárni hogy "töröljük"
2017. dec. 27. 20:21
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak van akinek könnyebb, ha a masikat kizarja az eleteböl. Nem vagyunk egyformal, mindenki maskent dolgozza fel egy kapcsolat veget.
2017. dec. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!