Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Te mit gondolsz, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit gondolsz, amikor valaki gyakorta kritizálja az exbarátját/új barátjának egykori exbarátját/nőjét?

Figyelt kérdés

Mármint neked panaszolja, illetve társaságban gyakran erről témázgatnak barátnők, vagy valaki figyelgeti a pasija exbarátnőjének netes profilját (insta, fb).

Van egy barátom, akit alapjábavéve nagyon érettnek tartok, mert értelmes, komoly, mégis zavarónak tartom, amikor minden kapcsolatában ezzel foglalkozik.

Kívételt képez az, amikor valakit csúnyán megbántanak, áthágnak a kapcsolatban és emiatt neheztel, ítélkezik.


2018. jan. 15. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt gondolom hogy na megint egy tucat ember, aki más szemében a szálkát is, a sajátjában a gerendát sem...
2018. jan. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 A kérdésben szereplő barátom személyiségével nincs nagy gond, engem csak az zavar, hogy miért foglalkozik velük.
2018. jan. 15. 13:58
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Aki ezt csinálja, az érzelmileg éretlen és képtelen túllépni a sérelmein, ill. az önértékelése sincs rendben. Számomra a csúnya szakítás se mentség erre a viselkedésre, tudni kell elengedni és feldolgozni a kudarcokat. Az ilyen ember saját magáról állít ki szegénységi bizonyítványt, én viszont nem vagyok hajlandó asszisztálni hozzá.
2018. jan. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Kedves kérdező mi nem tudhatjuk mi zajlik a barátod fejében.

Emberileg az ilyeneket akiknek ez a leggyakoribb témájuk, nem tartom semmire.

Ha neked jó ez akkor pedig fogadd el hogy ilyen és kész.

2018. jan. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Az ilyen emberek nem túl tudatosak magukkal. Sosem fog a jelenben élni, mindig a múlt bántalmain rágódik, vagy a jövő kiszámíthatatlanságán aggódi-esetleg izgatott vágyálmokban mereng.
2018. jan. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#4 Sehol sem tettel fel ilyen kérdést, hogy neki mi zajlik a fejében, látom nem olvastad el a kérdést.

Az általános jelenségre kérdeztem rá, amikor valaki így vezeti le a szakítast (kezdve internetes posztokból is, amit látok, ahol egy ronda kép szerepel “exbarátnőm felirattal). A barátomat csak példának írtam.

2018. jan. 15. 14:11
 7/8 A kérdező kommentje:
tettem*
2018. jan. 15. 14:11
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy szánalmas. Ilyet csak az csinál, aki érzelmi- értelmi intelligencia hiányban szenved.
2018. jan. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!