Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, hogy kiakadtam és egyúttal megundorodtam a csajtól akivel alakul a dolog, azért mert az ex barátjának a farkáról beszélt nekem?

Figyelt kérdés

Jó, témázgattunk egy ideje a szexualitásról meg az exekről, de mikor benyögte hogy az egyik volt pasijának penetráns fax szaga volt, és hogy ennek ellenére többször is kényeztette orálisan...egyből elfújta a rózsaszín ködöt a Harvey hurrikán.

Jelenleg nem tudok mit kezdeni vele, hogy hogyan tovább...


2017. aug. 31. 19:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem tartsd meg. Gondolj bele! Elég havonta egyszer fürdened, és úgy is kedveskedik majd. Hol találsz még egy ilyen nőt?
2017. aug. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%
Máskor ne kezdj idiota csajjal!
2017. aug. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A legrosszabb ***** válasza:
63%
Hogy ez a szitu kinek a szegénységi bizonyítványa? 100%-ban a volt faszijáé.
2017. aug. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Reszvetem :-) de megerdemled. Aki az exeirol beszel sajat magat is minositi es az sok mindent elarul az illetorol.
2017. aug. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Amúgy 28 éves a "nő"

Tök intelligens és jól is néz ki, viszont mióta témánál vagyunk, vagyis témához keveredtünk és elmondta ezt az infót teljesen kiábrándultam belőle.

Mondjuk próbálta viccesre fogni a figurát, mikor mesélte hogy hát nem igaz hogy nem érezte a saját szagát stb.

Szerintem neki is leesett hogy ezt lehet nem kellett volna elmondania.

2017. aug. 31. 20:02
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Érthető a dolog, hogy elszállt az ihleted.
2017. aug. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
Szamithatsz arra, ha majd ex leszel rolad is lesz velemenye.
2017. aug. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%
hát nem éppen vonzó
2017. aug. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
En mondjuk akkor se mondanek ilyet, ha csunyan valtunk volna el vagy ilyesmi. Ezek a dolgok csak arra a ket emberre tartoznak. Ha mar megbizunk annyira a masikban, hogy kitarulkozunk neki teljes meztelen valonkban es beengedjuk az intim titkainkba, akkor legyen meg egymas irant annyi tisztelet is, hogy ezt nem teregetjuk ki masnak. Mindenkiben lehet talalni hibat. A csajrol is ki lehetne beszelni sok "haloszobatitkot" biztosan, amirol o esetleg nem is tud.
2017. aug. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%
Buta, locsogó-fecsegő liba és még igénytelen is.
2017. szept. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!