Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Már egyáltalán nem keresem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már egyáltalán nem keresem az exem szerintetek elfelejtett?

Figyelt kérdés
1 hónapja szakítottunk még kezdetben írtunk egymásnak vagyis inkább én írtam neki akkor még válaszolgatott. De azóta nagyon sok idő eltelt és azt mondta nekem vagyis abban maradtunk,hogy ha újra akarja majd velem kezdeni akkor írni fog. De a napok csak telnek és nem jelentkezik :( Én arra gondolok,hogy ez csak egy lekoptató szöveg volt a részéről,hogy ha újra akar majd valamit írni fog. Csak így akart távol tartani magától. Tudom már bele kéne törődnöm,hogy vége és őt már úgysem kaphatom vissza. De nagyon nehéz mert még mindig sokat gondolok rá olyan nap nincs,hogy ne jusson eszembe. De ő nagyon hamar túltette magát rajtam :( Bevallom én reménykedtem a mai napig is abba,hogy megkeres és azt mondja szeretné velem újra kezdeni de tévedtem. Mit tegyek,hogy ne gondoljak rá? Lány vagyok és 30 éves.
2018. jan. 15. 16:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%

30 évesen is még lánynak tartod magad és nem nőnek?

Na, ez gáz.


Zárd le a múltat, ne foglalkozz vele, olvass, foglalkozz önismerettel, sportolj, tanulj nyelveket, tanulj a kapcsolatban elkövetett hibáidból.


Ő már nem fog keresni, fogd fel végre.

Saját magadnak teszel rosszat ha kínzod magad.

2018. jan. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%

30 évesen már nem vagy lány. Mégha a viselkedésed olyan is.


Lapozz.

2018. jan. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Jó akkor 30 éves nő vagyok bocsánat,hogy lányt írtam csak véletlen volt.
2018. jan. 15. 16:51
 4/21 anonim ***** válasza:
46%
Ez nem volt véletlen. Agyilag még nem értél meg, nem vagy még érett felnőtt nő.
2018. jan. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Na mert honnan veszed,hogy nem vagyok agyilag felnőtt nő? Na és miért? Mert nem tudok elfelejteni egy embert akit szerettem? Ez nem a felnőttségről szól hanem a mély érzésekről. Te aztán biztos egy felnőtt ember lehetsz csak egy bunkó senkiházi kötekedős ember vagy.
2018. jan. 15. 16:57
 6/21 anonim ***** válasza:
50%

Úgy viselkedsz, mint egy éretlen kistini.


Egy érett felnőtt ember tudja, hogy ha vége egy kapcsolatnak, akkor vége és nem játszmázik, nem reménykedik, hogy jaj vajon mikor fog írni, mikor békülünk ki..stb.


Ha vége akkor vége. Kész és pint. Mert nem működött. Ha működött volna, akkor nem lett volna vége.

2018. jan. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
*jav: Kész és pont.
2018. jan. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

"azt mondta nekem vagyis abban maradtunk,hogy ha újra akarja majd velem kezdeni akkor írni fog"


Azt hittem azért 30 éves korára már világos az embernek, hogy ez amolyan "nesze semmi fogd meg jól" duma, arra jó, hogy tompítsa egy kicsit a hirtelen szakítást, de kb. soha nem jelenti azt, hogy lesz belőle újrakezdés. Sokan félnek nyíltan a másik arcába vágni, hogy már többé nem kíváncsiak rá, de ez meg undorító módon élteti a hamis reményt - pont, mint a te esetedben.


Zárd le, őt zárd ki az életedből és lépj tovább, mást mnem tudsz tenni.

2018. jan. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Sajnos ő már nem akar téged.
2018. jan. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
A szívem mélyén én is nagyon jól tudom hogy ő már nem fog engem keresni. Csak nekem az fáj még a mai napig is hogy ő ilyen könnyen el tudott felejteni több mint 1 évet. Mert mi együtt is laktunk csak sajnos nem ketten hanem a szüleivel.
2018. jan. 15. 18:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!