Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok-Nők! Ti meglepődnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-Nők! Ti meglepődnétek ha randira hívnának és nektek kéne fizetni mindent? A férfi "elfelejtett" pénzt vinni magával.

Figyelt kérdés
2016. márc. 11. 11:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%

Meglepődnék az biztos.

Főleg ha nem ajánlja fel, hogy akkor inkább sétáljunk egyet.

Első randin ultragáz. Sok rossz tapasztalat után arra tippelnék, hogy direkt volt.

Ma már hihetetlen dolgokat kitalálnak a pasik, csak hogy kàvét se lelljen

2016. márc. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Kelljen kifizetni.
2016. márc. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Noblesse Oblige ***** válasza:
87%

Igen, meglepődnék. A meghívó félnek "illik" legalább a saját részét állnia.


De nálam az a szabály amit előre le is fixálok, hogy aki meghív az állja a költségeket. Ez nekem nagyon praktikus, mert nincs gond abból, hogy meghívnak egy drága étterembe és pl nem tudom állni a részem sem. Ha randi programot szervezek akkor a büdzsémnek megfelelő helyre hívom el őt, és nem kell a pénzen garasoskodni. Az anyagiak nagyon be tudják árnyékolni egy randi sikerét.

2016. márc. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Velem megesett ez a szitu a volt barátommal. Nagyon jól adta elő, nem lepődtem meg, nem is gondoltam szándékosságra. Ő hívott meg moziba, így mondtam neki, hogy szerencséd van, mert van nálam annyi pénz, hogy ki tudjam fizetni a jegyeket.

Utólag mondta, hogy próbára akart tenni. Nem igazán értettem, mit nyert ezzel, mert ismert már egy ideje, ismerte a pénzhez való viszonyomat. Az a típus vagyok, aki szereti megkeresni azt a pénzt, amit aztán elkölt, utálok másokon élősködni.

De ez az egész "próbára tevés" eléggé taszított. Voltak egyéb hülyeségei is a kapcsolatunk alatt, ez csak az egyik ilyen volt.

2016. márc. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Meglepődnék!

De nem ez lenne életem leggázosabb randija, szóval így igazából nem is tudom, hogy különösebben meglepne-e a dolog. :D

2016. márc. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Aki ezt tesztnek szánja, arról meg van a véleményem.

Először is ha valakit meghívsz,akkor a meghívónak illik állni a költségeket, mert Ő van tisztában azzal, hogy ez mennyibe is fog kerülni. Másodszor, előbb hagynám ott a személyimet, az órámat, a telefonomat, mint hogy a partneremmel fizettessem a számlámat. Harmadszor meg ennél átlátszóbb kifogást szerintem ki sem lehetne találni.

38F

2016. márc. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha engem hívnak meg, akkor igen, meglepődnék, mert az még éppen oké, ha mindenki fizeti a maga részét, de ha én meghívok valakit, akkor nem illik ráterhelni a költségeket a másik félre, max. annyi, hogy mindenki magának fizet, de hogy még a meghívó félét is fizesse a meghívott, az pofátlanság. Ha "véletlenül" nem visz magával valaki pénzt, az még időben derüljön ki, ne akkor, amikor már fizetni kell. Ha velem ezt valaki megtenné, akkor bontatnám a számlát és csak a sajátomat fizetném ki, aztán hazamennék, a másik fél meg oldja meg, ahogy akarja.
2016. márc. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én biztosan nem lennék hajlandó első randin mindent fizetni. Főleg, hogy ez alapján meg is lenne az illetőről a véleményem: mi az, hogy nem hozott pénzt? Bankkártya sincs nála? Ha én képes vagyok első randira úgy menni, hogy van nálam némi készpénz, pedig általában nincs, és ott a bankkártyám, hogy ha felezünk, akkor tudjam a magamét fizetni, akkor nehogy már ő elfelejtse. Ha be akar csapni és tesztelni, akkor azért, ha ennyire rémesen szerencsétlen, akkor meg azért nem lennék hajlandó második randira menni. Úgy tennék, mint az előző válaszoló: fizetem a magamét, ő meg oldja meg, ahogy akarja...
2016. márc. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem meglepődnék, hanem elkönyvelném sggfjnek. Aki eleve ennyire frusztráltan ismerkedik, meg próbál szűrni, azzal miféle bajtársiasságot lehet kialakítania későbbiekben?
2016. márc. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondanám akkor, hogy hoppá, hát én se hoztam annyit, hiszen ő hívott meg, a saját részem pont ki tudom fizetni, de az övére már nincs nálam :O Aztán csináljon amit akar, ha ilyen kis suttyó.
2016. márc. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!