Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Várom a véleményed a témáról....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várom a véleményed a témáról. (Komplikált)?

Figyelt kérdés

sziasztok,


Ma közel fél éves kapcsolatom ért véget, szoc körből évekkel ezelőtt megismert lánnyal jöttem össze, róla azt kell tudni ,hogy eddig egy nagyon hosszú kapcsolata volt ,aminek végülis azért lett vége mert a csávó ugy beszélt vele mint egy kutyával és nem foglalkozott a lánnyal ezért jó hosszú idő után elege lett belőle. Rólam elég szeretethiányos ember vagyok a szüleim nem foglalkoztam igazán velem, ezért sok kapcsolatomnak lett vége az ebből adódó hátrányaimból.


Nos az a helyzet ,hogy karrier szempontjából nagyon jól alakultak a dolgaim nyáron ,meló miatt találkoztam vele is össze tobb hónap után ,épp túl volt a csávón. Fantasztikus hónapok következtek ,azt gondoltam ,hogy húú talán még össze is költözhetnénk stb nem volt probléma egyáltalán. Persze nem éltem bele magam csak gondolkodtam ezen. Aztán decemberben annyira jól megvoltunk ,hogy tényleg beleszerettem a lányba. Aztán elmentünk szilveszterezni külföldre több napra....


Itt is minden jól ment nagyon élveztem talán sosem szexeltünk olyan jót mint ott. Aztán mikor hazaértünk csak néztem full flegma voltam megkérdeztem minden oké ,de a válasz az volt persze csak fáradt,ekkor még nem gyanitottam semmit még az nap nála aludtam ekkor találkoztunk utoljára. Aztán azt vettem észre,hogy keveset foglalkozik velem nem ír nem hív semmi, persze próbáltam megérteni mert vizsgaidoszak meg család (2-3hétig nem találkoztak). Aztán szóvá tettem a dolgot én láttam ,hogy próbálkozik ír párszor este-reggel de nem nagy változás.


Aztán küldött egy videót,hogy kint van a barinőjével a városban és járkálnak ide-oda erre teljesen kiakadtam, úgy éreztem átvert lehordtam ,hogy miért hazudik ,hogy tanul ,amikor a barinőjével bandázgat(utólag ezt már hibának gondolom..... Teltek a napok én a családi háttér és a meló miatt teljesen kivoltam- vagyok akadva idegileg és hiányzott nagyon a szerelmem támogatása, felhívtam mondtam neki ,ha nem foglalkozik velem akkor részemről vége, lebeszélt, hogy szeret nagyon ne-- már hogy ne beszélt volna le annyira szerettem.


Ma viszont itt volt pesten vizsgázni és nem szólt ,hogy találkozzunk ,elvileg sietett vissza videkre orvoshoz,mert csak holnapra tudott időpontot adni, de én akkor sem hiszem el ,hogy nem volt 20perce. Erre teljesen kiakadt ,hogy én nem hagyom élni, meg ez igy nem mehet tovább ,és nagyon gáz amit csinálok nem akar latni, azóta vissza se ír.


Nagyjából ennyi. Vélemények mi lehetett a szakítás oka? mert szerintem a nyomulas nem. Lehet csávó a dologban? Van még értelme próbálkoznom? Ha nincs én akkor is szeretnék vele még beszélni ,hogy megtudjam mit hibáztam ,illetve jóban maradni vele mert nagyon értékes lány.


2018. jan. 16. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Én meg a rövdített kiadást.
2018. jan. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit akarsz még tőle ezek után ? Elviszed külföldre,utána meg lekoptat ? :)
2018. jan. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Leírta, valószínűleg már nem akar tőled semmit.
2018. jan. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a félre értések elkerülése miatt ,nem arany ásó, dolgozott nyáron egy külföldi jól menő cégből és abból a pénzből fizette saját magának
2018. jan. 16. 21:21
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Megkapott mindent amit akart és most passzé... valószínűleg elszállt az agya hogy van aki normálisan foglalkozik vele, nem úgy mint egy kutyával ahogy az exe.. pedig ezek alapján az való neki. Szerintem ennyi, keress olyat aki megérdemel
2018. jan. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
sajnos en is gondoltam erre
2018. jan. 16. 21:28
 7/7 anonim ***** válasza:

Akárhány éves is ez a lány,elég csúnyán viselkedik veled. Legalább tisztességesen szakítana.

***

Vagy annyi ötletem van,hogy ne foglalkozz vele,mert attól vérszemet kaphat,ha nagyon nyomulsz.

2018. jan. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!