Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha beszélek egy férfinek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha beszélek egy férfinek egy olyan témáról, ami tőle nagyon távol áll, de utána mégis utánanéz dolgoknak, az azért van, mert tetszem neki?

Figyelt kérdés
Érdeklődött a munkámról és csak néhány alapvető dolgot meséltem neki róla. Ő akkor azt mondta, hogy nagyon távol áll tőle ez az egész (mind érdeklődési körben, mind tudásban). A következő héten viszont nekem szegezett egy kérdést ezzel kapcsolatban egy olyan információról, amit én nem mondtam neki, tehát csak onnan tudhatta, ha utánanézett. Ez jelentheti azt, hogy be akart nálam vágódni, vagy lehet hogy csak szimplán felkeltettem a téma iránti érdeklődését?
2017. dec. 4. 10:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

én akkor csinálok ilyet, ha fontos a lány akivel beszélek.

27/F

2017. dec. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
Egy alapvetően tudásra nyitott ember utánanéslz annak, amit nem ismer, de felkeltette az érdeklődését. Jelentheti azt, hogy tetszel neki, de nem feltétlenül
2017. dec. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Ez jelentheti azt, hogy be akart nálad vágódni, vagy lehet hogy csak szimplán felkeltetted a téma iránti érdeklődését.
2017. dec. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A legrosszabb ***** válasza:
0%
Én nem szoktam érdeklődni a nőknél. Még a hülye agyukkal beképzelik, hogy nincs saját érdeklődési köröm, amivel kitölthetném szabad perceimet, hanem az ő hobbijukkal kell elfoglaljam magamat. Mellesleg jómagam is iszonyat utálom, amikor valaki vizsgaszerűen nekiáll kikérdezni. Majd ha akarok, akkor beszélek róla.
2017. dec. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Most vagy ez, vagy valami Sheldon Cooper klónnal beszélsz aki kiakad, hogy valamiben többet tudsz nála.
2017. dec. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Felkeltette az érdeklődését a téma,

vagy

fontos vagy neki, ez magával vonja azt hogy belemélyed abba ami téged foglalkoztat.

Ezzel én is így vagyok egyébként. Pl. páromat érdekli az asztrológia, viszonylag sokat is foglalkozik vele, nagy jelentőséget tulajdonít neki.

Én semleges vagyok ezzel kapcsolatban. Tehát nem érdekel különösebben, de nem is mondom rá hogy egyértelműen hülyeség. Néha-néha beleolvasok én is a témába. Így ha beszél róla, legalább tudom miről beszél, még hozzá is tudok szólni.

Ennyi kábé. Nyitottnak kell lenni, így a beszélgetések is jobbak. Nem csak bámulok mint a birka, azt sem tudom miről beszél.

És ez viszont is működik, én is örülök neki ha elmondhatom mi foglalkoztat, és látom hogy érdekli, hozzászól.

2017. dec. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelműen imponálni akar.
2017. dec. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Eleg valoszinü, hogy elsösorban a temahoz kapcsolodo szemely keltette fel erdeklödeset.


Vagy a kemkedes, ha olyan területen dolgozol ;)

2017. dec. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
31%
..., vagy csak simán meg akar dugni.
2017. dec. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vagy egy olyan ember, aki nyitott mindenféle tudásra. Én is ilyen vagyok.
2017. dec. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!