Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha valaki iránt 2hét alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki iránt 2hét alatt nem éreztek még szerelmet, szakítotok?

Figyelt kérdés
2018. jan. 17. 16:10
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ha annyi idő alatt alszotok együtt többször, de nem fekszetek még le egymással, az baj? Nem azért, mert ne kívánnátok egymást
2018. jan. 17. 16:11
 2/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell 2 hét alatt feltétlen szerelembe esni.

Nem baj

2018. jan. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Aki iránt nem érzek szerelmet, azzal össze sem jövök.
2018. jan. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ha egyébként jól érzitek magatokat a nővel, de még szerelem nincs.
2018. jan. 17. 16:17
 5/14 anonim ***** válasza:
Eleve, ha ilyen infantilis, bináris szinten kezeled a párkapcsolatot (van/nincs szerelem, lefekszünk/nem fekszünk le), akkor nagyjából mindegy, mit csinálsz.
2018. jan. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ez nekem így érthetetlen kérdés.
2018. jan. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Volt egy 28éves férfi, akivel első randin akkora összhangban voltunk, hogy össze is jöttünk. Együtt voltunk 3hétig, minden nagyon szép volt. Sokszor aludtunk szorosan összebújva, mindig úgy voltunk napközben is. Szex nem volt még. Aztán egyik nap minden nélkül bejelebtette, hogy ő nem szerelmes. De igazából a csalódásai miatt fél kapcsolattól, meg hogy engem is félt... De nagyon jól éreztük magunkat együtt, nem az a baj.
2018. jan. 17. 16:30
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem többet képzeltél a dologba, mint ami volt. Nem szeretett, csak kíváncsi volt.
2018. jan. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell fejest ugrani egy kapcsolatba, hanem előbb megismerni egymást. Első randin összejönni? Hány éves vagy, 15? Kb olyan, mint mikor egyes facebook ismerőseim kirakják pár nap után, hogy együtt vannak, aztán 1 hét múlva szakítanak. Éretlen dolog...
2018. jan. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
28
2018. jan. 17. 16:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!