Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Első szerelmet el lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szerelmet el lehet felejteni?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve szakítottunk lassan, már nincs az bennem mint a legelején, de mégis fura...
2017. nov. 12. 11:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindent el lehet felejteni, felül lehet bírálni/múlni.
2017. nov. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült, bár sokáig én is ezzel a kérdéssel küszködtem. Végül jöttek utána újabb és erősebb szerelmek, és rájöttem, hogy mégsem dőlt össze a világ, amikor azt hittem.
2017. nov. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Miért akarnád elfelejteni???!!!
2017. nov. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Persze.

21L

2017. nov. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Vannak taktikák rá?
2017. nov. 12. 19:42
 6/8 anonim ***** válasza:
el lehet. élni kell pl. nem a múlton merengeni.
2017. nov. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. dec. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elfelejteni nem lehet, de maga az érzés előbb-utóbb elmúlik. A szerelem soha nem tart örökké. Ezért is van, hogy pl.ha valakik jó ideje (több éve) együtt vannak, egy idő után már nem szerelmesek egymásba, csak szeretik, tisztelik egymást.
2017. dec. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!