Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miert nem erti meg, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem erti meg, hogy nem szeretnek a baratja lenni?

Figyelt kérdés
Szakitott velem a baratnom mondvan, hogy komolyabb kapcsolatra vagyik es nem szerelmes mar. Sokat veszekedtunk es mar elmultak az erzeseink nem vagyuk szerelmesek. Ket het utan kersett meg egy hulye indokkal csak kirohogtem, de tegnap nala voltam es lefekudtunk. Azt mar mondta joval elotte hogy erzelmek nelkul nem olyan jo neki. Tobbszor megkertem, hogy akkor hagyjuk egymast. Mikor nala voltam az elejen nyers volt kesobb szokatlanul kedves lett simigatott stb.. Nem szeretnem hogy az erzelmeimmel jatszon es csalodjak. Tudja hogy nem szeretnek vele kapcsolatban maradni, ha mar nem vagyunk egyutt.

2018. jan. 18. 03:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem szeretnéd, de mégis hagyod neki. Mit kerestél nála, ha nem akarsz vele együtt lenni? Én úgy gondolom, hogy a szíved mélyén még mindig akarod, mert ha nem akkor hárítottál volna és nem adtál volna esélyt egyáltalán a találkozásra. Biztos kanos volt, vagy talán még ő is érez valamit, ennyiből nem tudom. De vajon hogyan értené meg hogy nem akarsz a barátja lenni, ha lefekszel vele? Ha TÉNYLEG nem akarsz, akkor mondd meg neki. Ennyi. Utána biztosan nem fog többé keresni.
2018. jan. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz vele újfent kapcsolatba lépni, ne adj jeleket neki. Ha lefekszel vele, akkor azt fogja hinni, van új esélye nálad.
2018. jan. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehet az valtoztat a velemenyeteken, hogy en vagyok a ferfi :D Es a nő 10 évvel idősebb nálam. Szoval ezért gondolom, hogy talonban tartana az unalmas éjszakaira. De nem fogok neki valaszolni, remelem abbol megérti majd, hogy nem akarok a baratja lenni.
2018. jan. 18. 14:49
 4/4 anonim ***** válasza:
De az nem rossz, ha lefeküdtők egymással. Mármint vannak szükségleteitek, és amíg egyikőtöknek sincs senkije, addig miért ne? Szerintem.ezt meg lehet beszélni.
2018. jan. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!