Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mért kell ilyenek lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért kell ilyenek lenni?

Figyelt kérdés
A barátnöm nagyon csunyán szakitott velem.Legdurvább az hogy messengeren dobodt ez is nagyon rosszul esett.De a legdurvább hogy máris uj barátja van.És azota nagyon nagy képü lett mert a gyerek pénzesebb.Azt mondta azért dobodt mert az utolso héten már nem szeretett meg hogy nyomtam a hülyeségeimet pedig én csak a életemben lévö problémámat akkartam vele megbeszélni.Aztán letiltott minden honan.Enyit jelentettem neki.Rengeteg áldozatot hossztam ezért a lányért de nem értékelte.Én még mindig szeretem de hiába.Nem birok tovább lépni egész nap ö jár a fejemben.Étvágyam semmi alig alszok.Nem birok jobban lenni.
2018. jan. 20. 09:10
 1/3 anonim ***** válasza:
38%
Tudod a lányok már csak ilyenek. Majd amikor őt is kidobják akkor jön a nincs egyetlen normális férfi sem kérdés. Ez egy örök körforgás.
2018. jan. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Figyelj. Ez a lány annyit ér.

Kimutatta ki ő valójában, és Te ki vagy számára.

Neki az számít kit hogy tud kihasználni. Sajnálom a srácot akivel összejött, és azokat is akiket eddig hülyitett.


Ne szivasd magad egy ilyennel..


Miért értékeled le ennyire önmagad??

2018. jan. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tehát most elnyafogod nekünk, hogy milyen szar, pont úgy, mint ahogy neki panaszkodtál. Szerinted kinek kell ez. Lelkinyomoréknak tűnsz, nagyon unszimpatikus dolog 🙁 sajnálom, hogy ilyen rosszul kezeled a dolgokat, de remélem, hogy most már végre az eszedhez kapsz, és abbahagyod a siránkozást.


Ha gond van, akkor nem a picsogás a megoldás! Tudd hol vagy most, legyen célod, találj utat a kettő között, és suhanj át rajta! 🤗😉

2018. jan. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!