Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított velem, mert én is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem, mert én is mozdonyvezető akarok lenni! Létezik ennél bizarrabb szakítóindok?

Figyelt kérdés
29 éves nő vagyok és igen, jól olvastátok, mozdonyvezető leszek! Az exem is az. Amikor elmondtam, mire készülök, kiakadt és szakított...
2015. aug. 11. 16:43
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:

nem lehet, hogy nem akarja, hogy kiderüljenek a titkai?

lehet valami megy a háttérben amiről nem tudsz...

2015. aug. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Gondolod, hogy ez lehet az oka? Mindenáron le akart beszélni róla, pedig én tudom, mit vállalok, gyerekkorom óta kísért ez.
2015. aug. 11. 16:53
 3/31 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy régimódi, és azt vallja, egy nő ne végezzen ilyen munkát. Ami totál hülyeség szerintem. Egyébként sok sikert az új szakmádban! :)
2015. aug. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Köszi :) amúgy ha már titkok: a MÁVnál rögtön azt is tudja mindenki, ha fingasz...
2015. aug. 11. 17:22
 5/31 anonim ***** válasza:
Akkor talán pont azt nem akarja, hogy mindenki tudja milyen sokat fingasz és rajta röhögjenek.
2015. aug. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

Nem akar egy helyen dolgozni, mert akkor mindent tudni fogsz róla, ha valóban olyan az a munkahely, ...a pletykás fajtájuk.


Ha azért, mert régi módi, arra már rájöhettél, azt szerintem tudod azért e vagy sem. De inkább amit először írtam.

2015. aug. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Hát igen......ha meglesz a suli, egy pályaudvarra fognak rakni vele, mert mind2n oda lakunk legközelebb :S
2015. aug. 11. 19:57
 8/31 anonim ***** válasza:
Elég hülyén hangzik ezért szakítani, - nem lehet, hogy az exed iránti vonzódást szűrte le ebből?
2015. aug. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
8as, félreértetted. Aki most szakított velem, AZ mozdonyvezető! Így már világos?
2015. aug. 12. 14:52
 10/31 anonim ***** válasza:
Aha, akkor meg tán az lehet, hogy tudja, hogy meg fogsz tudni olyan dolgot róla, amiért meg te szakítanál - ha annyira szűk az a világ....
2015. aug. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!