Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti hogyan tálaltátok otthon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan tálaltátok otthon, hogyan éltétek meg a szakítást 7-8 (stb. ) évnél tovább tartó kapcsolatnál?

Figyelt kérdés

Eléggé úgy néz ki, hogy lassan vége lesz, több mint 7 éve vagyunk együtt. A szüleim nagyon szeretik, engem is elfogadott és szeret az ő családja (anyukája, tesó, stb.).

Aki ennél több idő után szakított, vált el, az hogyan kezelte az ezzel járó dolgokat és miért szakított?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2018. jan. 22. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
6 ev -ig tartott ev fordulo elott 1 honappal ki talalta hogy mar nem szeret . velemenyem szerint mar akkor valamilyen formaban egy masik ferfi vonzodasa es mi egy mas okozhatta ezt. Ami a lenyeg minden elmulik egyszer , egy napon , oraban , percben , masodpercben de a szakito fel reszerol mindig tovabb fognak meg maradni az emlekek. 24f
2018. jan. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nem kellett tálalni otthon, mivel "üvöltve" bőgtem a szobámba 3 napig egyhuzamba. Utána anyukám közölte, hogy ő "sosem kedvelte igazán". Amit nem hiszek, inkább csak nyugtatásnak mondta. Az ő szüleivel találkoztam utána és mondták, hogy nagyon sajnálják és azért mindig számíthatok rájuk és remélik sikeres életem lesz. Nehéz volt,főleg a külön költözés mindenki vissza a szülőkhöz. Egy darabig a nővéremnél és a barátnőimnél csöveltem, programokat találtak ki nekem, hogy ne zárkózzak teljesen magamba. Az indok: "nem érzi már a tüzet". Utána volt még nagyon sok vita mikor egy év múlva közölte, hogy ő mindig is szeretett..stb Aztán szépen leült a dolog idővel és ma már mindenki éli a saját kis életét. Fiatalok voltunk, mikor összejöttünk (18). Mostmár a kapcsolatunk csak egy szép emlék. Lezártuk.
2018. jan. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Csak" öt év volt, de együtt éltünk évekig. Én simán elmondtam, hogy úgy döntöttünk szétmegyünk, mert már nem bírtuk együtt, stb. A szüleim mondták, hogy sejtették, mert látszott rajtunk, hogy nem vagyunk jóban, és egyébként se kedvelték igazán. Szerintem ez nem igaz, csak valami vigasztalót akartak mondani.


Összességében támogatóak voltak, kérdezték mit segítsenek, stb.

2018. jan. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. jan. 22. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!