Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Rajtunk kívül álló okok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rajtunk kívül álló okok miatt, mondtam, hogy többet nem keresem. Szeretem, ő is engem. Annyira megbántódott, hogy ha összefutunk átnéz rajtam, de rá van írva az arcára, hogy csalódott bennem. Írjak neki?

Figyelt kérdés

Lassan itt a születésnapja, a közösségi oldalon ismerősök maradtunk. Nem tudom eldönteni, hogy a mi esetünkben mi a bunkóság? Ha felköszöntöm, vagy ha nem?

Nem haraggal váltunk el.


2018. jan. 25. 13:05
1 2
 1/14 anonim válasza:
17%
Leszbikusok vagytok?
2018. jan. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor nem játszottam haragszomrádot, hanem igen, megajándékoztam, stb.

De nem napi szintű volt már ilyenkor a kapcsolat, mégis, a szeretetemet kifejeztem felé.

2018. jan. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
30 éves nő vagyok, ő 40 éves férfi. Szerintem is gyerekes levegőnek néznie, nem tudom...lehet nem tudja a helyén kezelni a dolgokat. És attól félek én se.
2018. jan. 25. 13:16
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az érdemi rész, az ok, pont kimaradt, nehéz így válaszolni. Valami beteljesülhetetlen szerelemről van szó, vagy mi? Nehéz ezt így elképzelni...
2018. jan. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Azért írhatsz neki, nagy baj nem lesz belőle. Ha nem akarod folytatni a kommunikációt ebből kifolyólag, akkor az oldalára írj, ne privátban így kicsit távolságtartóbb és kevésbé félreérthetőbb, de a szándék mégis megvolt.
2018. jan. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen, beteljesületlen szerelem. Távolság, röghöz kötöttség miatt.
2018. jan. 25. 13:26
 7/14 anonim válasza:
71%
Szóval a facén írogattatok, de nem is találkoztatok? Hú de nagy kapcsolat.
2018. jan. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

7-es: más városban élünk, de néha összefutnunk egy városban. Ezek nem direkt találkozások, ilyenkor keresztül néz rajtam.

Facebook-n ismerősök maradtunk, de nem írunk egymásnak. Viszont jön a születésnapja és nem tudom,,hogy illik e felköszöntenem.

2018. jan. 25. 13:40
 9/14 anonim ***** válasza:
Családosok valamelyikőtök? Vagy más módon röghöz kötöttség?
2018. jan. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
*családos
2018. jan. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!