Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ebből nektek is az jön le,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből nektek is az jön le, hogy az volt barátnőm az előttem lévő exével mulatja éppen az időt?

Figyelt kérdés
Az volt barátnőmmel szakítottunk nemrég - én hibám -, előttem volt egy exe, akivel minden második héten wellesselni járt, péntek déltől vasárnapig... Szakításunk óta az exem mindig aktív volt facebookon, csak akkor nem, mikor aludt... Tényleg max 10 perc volt míg nem lépett fel, most pedig már reggel fél 10 óta nem aktív.. direkt ráírtam, hogy megkapja e amit írok, de nem, csak kézbesít neki, tehát ki van nyomva a mobilnet neki... akkor szokta kikapcsolni a telefonját régebben is mikor az exével volt (tudom mert akkoriban mi barátok voltunk a lánnyal)... sztetek vele van?
2018. febr. 2. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet igen, lehet nem. Szakítottatok, azt csinál, amit akar. Annyira sokat gondolsz bele, hogy az nem igaz. Bele fogsz bolondulni. Engedd el és hagyd, hogy élje az életét.
2018. febr. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez a FELNŐTT rovat.

Ha szakítottatok, nem mindegy neked, hogy kivel van?

2018. febr. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
felnőttként is fájhat hogy ilyen gyorsan túllépett rajtam, úgyhogy nem kell nagyképűsködni
2018. febr. 2. 13:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Mit vársz? Sírjon az ágyába borulva? Főleg ha a te hibád volt a szakítás, mint írtad. Egyébként, mit csináltál? Mert ha pl megcsaltad akkor nem kell csodálkozni ezen.
2018. febr. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És akkor mivan? :D
2018. febr. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!