Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudom feldolgozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom feldolgozni hogy a barátom előttem más nővel is lefeküdt?

Figyelt kérdés

egyszerűen kiakasztom néha a viselkedésemmel, de nem tudok valahogy túllenni a múltján...


néha..a mindennapokba felemlegetik..ő meg az anyja..stb


és talán ezekért is pedig 8 éve volt már


és csak egy bnője volt előttem :)


2018. jan. 9. 23:36
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Azért mert nem a 21. században élsz.
2018. jan. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Mert b.aromira a béka s.egge alatt van az önbizalmad.
2018. jan. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%

ultra gáz... ezt felemlegetik? Kérdező én együttérzek veled, de sztem hagyd ott!


és ha majd te emlegeted fel h , kivel feküdtél le? ringyó leszel? gondolkozz már!

2018. jan. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Fura, hogy a nők közül valahogy még a hozzád hasonlóaknak is lesz barátja... csak mert nő...
2018. jan. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
"néha..a mindennapokba felemlegetik..ő meg az anyja..stb " No azért ez sem semmi. Az anyja meg a barátod arrol beszél neked, hogy hogyan dugta meg az elödödet? Küld el öket a pocsába!
2018. jan. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%

mert nem vagy normális


és azért nem aggódsz, hogy aközben is dug vkit miközben veled él?


és képzeld, teutánad is lesz élet, és akkor is kefélni fog.


amiatt is nem aggódsz?

2018. jan. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Van itt az oldalon egy nagy rakat szűz fiú. Keresgélj közülük.
2018. jan. 10. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez jut eszembe errol:


Székely bácsi a falu bíróságán, el akar válni a feleségétől.

Kérdezi a bíró:

- Miért akar elválni a feleségétől, Áron bácsi?

- Mert megcsalt a szomszéd gazdával.

- És maga, Áron bácsi, még sosem csalta meg a feleségét?

- Dehogynem.

- De hát, akkor miért akar elválni, hiszen maga se jobb az asszonynál?

- Ej, maga nem ért engem bíró úr! Ha én a csizmámmal belelépek a tehénszarba, csak lemosom, és ugyanolyan lesz, mint vót.

De ha a tehén jön, és beleszarik a csizmámba, hát azt a csizmát maga se venné többet fel!

2018. jan. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kezdetnek mondjuk nőj fel. Utána pedig nekiállhatnál összekaparni némi önismeretet, hogy helyretedd az önképed és ne kattogj ilyen pitiáner baromságokon. Javasolnám a pszichológust is, mert a közelében sem vagy az egészséges gondolkodásnak.

Persze ha szeretnéd tönkretenni ezt a kapcsolatot, és az összes ezután következőt is, akkor maradj csak ilyen és ne kezdj el magadon dolgozni, garantált lesz a "siker".

2018. jan. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!