Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elhívnád ok az exeteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívnád ok az exeteket találkozni, hogy csökkenjen a feszültség?

Figyelt kérdés
Nagyon csúnyán szakítottunk az exemmel még a nyáron, hirtelen szakítás volt és nem lett lezárva rendesen, azóta ha összefutunk (és ez gyakran megesik, mert sok a közös barát) akkor mindig ott van a feszültség a levegőben, és ez szerintem mindkettőnknek rossz. Arra gondoltam elhívós valahova, hogy beszéljük ki magunkból a feszültséget és ne legyen kínos összefutni. Vagy ez nagyon rossz ötlet?

2018. febr. 3. 15:35
 1/6 A kérdező kommentje:
*elhívnátok
2018. febr. 3. 15:35
 2/6 Noren1989 ***** válasza:
0%

Egy bizonyos Iq és EQ szint felett mű

ködik, az alatt nem. Szerintem ti alatta vagytok. Hagyd.

2018. febr. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor hívd el, ha újra össze akarsz jönni vele. Amúgy csak tovább bántjátok egymást. Meg amúgy is: ott a szerelmed, de nem érhetsz hozzá... kell neked ez az önkínzás?
2018. febr. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez is onkinzas ha mindig a feszultsegen kattogsz, sot ez meg nagyobb. Beszeljetek meg, valamilyen modon ha o is szeretne, de nagyon kell vigyazni, erzelmeket nem kell belevinni a beszelgetesbe, mert akkor rosszul jarhatsz/jarhattok. Egy jo beszelgetes lenyugtatthatja a feszltseget, v el is tuntetheti, de ha van erzelem akkor nagyon kell vigyazni a beszelgetessel.

De azert fura h ennyi ido alatt nem lett megbeszelve, hisz sokszor osszefuttok. Ez azert lehet mert valamelyikotoknek van/volt kapcsolata?

2018. febr. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyikünknek sem volt/van kapcsolata. Az elején kerültük egymást társaságban, aztán egyszercsak odajött hozzám, hogy hogy vagyok, kicsit beszélgettünk, de volt, hogy nem is tudtunk egymásnak mit mondani csak álltunk egymással szembe és mosolyogtunk... Én eddig azt vártam, hogy majd ő rendezi, mert ő szakított, de már olyan nagy a feszkó, hogy ha ő nem, akkor majd én.
2018. febr. 3. 16:06
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, akkor te kene, h ne ezen kattogjon az agyad h majd o, meg h mit akarhat. De valoszinu h nem talalt mast es most ott vagy meg neki te es megprobal valamit toled.

De ezt senki se tdhatja pontosan h mi van, csak akko ha oszinten beszelgettek egyet.

2018. febr. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!